Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A bulis kérdésekre mért...

A bulis kérdésekre mért válaszolnak olyan kevesen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elegendő egyetlen hasznos válasz is. Mit számít a mennyiség?
2015. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbbre 1 se jön. Az meg nem elegendő.
2015. jan. 28. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert manapság az számít bulizásnak hogy punnyad az ember a gép előtt oszt fészbúkozik.
2015. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha el is megy valami szórakozóhelyre, akkor beül a sarokba oszt a telóját nyomkodja.
2015. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is erre gondoltam. Kockahegyek vannak itt.
2015. jan. 28. 10:23
 6/9 2xSü ***** válasza:
Csak úgy a kíváncsiság kedvéért: Mégis milyen kérdések merülnek fel benned bulival kapcsolatban. Egy buliba az ember elmegy, ott van, jól érzi magát, de ritkán merülnek fel benne komoly kérdések az eseménnyel kapcsolatban.
2015. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem az életem egy fontos része a buli, ezért tudok róla sokat beszélgetni. Az előbb feltettem egy kérdést, hogy a 90-es években hova jártak bulizni az emberek, de 0 válasz...
2015. jan. 28. 11:37
 8/9 2xSü ***** válasza:
100%

1. A kérdés nem tűnik igazán fontosnak, annyira nem feltétlenül, hogy billentyűzetet ragadjon valaki.


2. A válasz amúgy is triviális. Ugyanúgy discoba, kocsmába, házibuliba, mint ma. Csak más zene ment, de gondolom rá tudsz keresni te is a 90-es évek disco slágereire a Google-ben, vagy a Youtube-on.


3. Ha olyan kategóriában tetted fel a kérdést, ahol alapvetően a buliról van szó, akkor ezt a kategóriát ritkán látogatják azok, akik a 90-es években buliztak, hiszen ők mára 30-40 évesek, így mára nem nagyon érdekli őket a téma.


4. Ha ráadásul az „előbb” tetted fel a kérdést, akkor persze hogy nem válaszolnak, hiszen ez a korosztály – így délelőtt – éppen dolgozik. Ritka az olyan madár – mint én –, aki a munkája során be tud, és be szokott nézni ide is. Ha igen, valószínű, hogy valami speciális témakör kérdéseit nézi, pl. tudomány, számítástechnika, egészség, gyereknevelés, ezoterika, stb…

2015. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. Az relatív, kinek mi tűnik fontosnak. Az emberek szeretnek nosztalgiázni. Millió kérdés van, mi tényleg feleslegesebb.


2. Én nem a zenékre voltam kíváncsi, mert én is éltem már akkor gyerekként, hanem a konkrét szórakozóhelyekre.


3. Látod ebben tényleg igazad lehet.


4. Ebben is igazad lehet. Megpróbálom egy másik kategóriában is feltenni a kérdést.

2015. jan. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!