Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó lenne egy kis...

Szerintetek jó lenne egy kis számláló a kérdéseknél, ami mutatná hogy mennyien olvasták el a kérdésedet?

Figyelt kérdés
Hasznosnak találnád vagy sem?
2015. febr. 22. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Nincs értelme. Viszont a kérdések értékelésének lehetősége jó lenne.

Illetve ha az eldöntendő kérdéseket törölnék, és lenne erre külön bejelentési opció a többi között (pl. trágár, reklám, stb)

2015. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont az nem lenne hasznos :D Mert már így is nagyon sok a rossz szándékú ember, aki még a hasznos válaszokat is lepontozza, csak úgy buliból. Így meg aztán elszabadulna a káosz, még a kérdéseket is lepontoznák.

Az eldöntendő kérdéseket törlik, de ha a kérdező megindokolja a kérdést a kifejtésben, vagy utána egy kommentben, akkor nem. Mondjuk a "Kék-e az ég?" jellegű kérdést biztos törölnék :)

2015. febr. 22. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tartanám hasznosnak.


Azt nem is lehet számolni – így megtudni sem -, hogy hányan olvasták; csak azt, hogy hányan kattintottak rá. A két érték között hatalmas különbség is lehet.


Ha kérdést teszek fel, akkor a számomra hasznos válasz érdekel, és teljesen mindegy, hogy hány kérdés-elolvasás mellett született. Lehet kevés és sok megnyitás is válasz nélkül, és válasszal is.


Ha, az elvetésem ellenére, tovább gondolom, akkor több okból is megnyithatom.

- Válaszadási szándékkal nyitom meg.

Ha már van válasz (azt láthattam megnyitás előtt), akkor, ha újdonságot tudok írni, vagy indoklással, helyesbítést írok, akkor válaszolok, akárhány megnyitás volt is.

Ha nincs válasz, de én tudok hasznosan válaszolni, szintén közömbös, hogy előttem hányan nyitották meg. (Ha jól fogalmazott a kérdés, akkor feleslegesen nemigen lépkednek be.)

- Okulás céllal nyitom meg.

Engem is érdekelnek a kérdésre adott válaszok, netán, meg is jelölöm, figyeltként. Ekkor szintén nem érdekel, hogy hányan nyitották meg.


Továbbra is a kérdés megnyitásokra szűkítve: nem adna semmilyen valós értéket jelentő információt.

- A „Milyennek találtok egy szál bugyiban?”-szerű kérdéseket, nyilván, sokan megnyitják.

- Sokan nyitjuk meg az olyan kérdéseket is, amelyeknél csak így derül ki a témája. (Csupán egy témakörnél, például, a házi feladatnál, ha egy általános „segélykérés” a kérdés, amiről csak így derül ki, hogy matematika, történelem, biológia stb. témájú e. Nem mindegy.)

- Nem egyszer nyitottam meg hamis kérdést. A kérdéshez fűzött kiegészítésben szerepelt a valódi, egészen más kérdés, és az volt az indoklás, hogy azért írt egy ebbe a kategóriába illő kérdést, mert itt nagy a „forgalom”, sok a nagyszámú választ kapott kérdés.

Az utóbbi két esetben nem jelenti, hogy válaszolási szándékkal nyitom meg, sem pedig azt, hogy engem is érdekelnek a válaszok, és emiatt a figyelt kérdések közé teszem. Számolhatnák, de mi értelme lenne?

2015. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy haszna lenne, de én azért kíváncsi lennék rá :D :)
2015. febr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!