Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak ha nem érkezett...

Mit csináljak ha nem érkezett a kérdésemre válasz, és már a kiemelt kérdésekhez raktam?

Figyelt kérdés
Már napok óta nem érkezett válasz. Nem tudtam melyik kategoriába rakni ezért az egyéb/egyébhez raktam, gondolom a moderátoroknak is kéne figyelniük, és a megfelelő kategoriába rakni, ugye?
2015. márc. 13. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az eredeti kérdésed ?
2015. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megfogalmazni máshogy, berakni valahová, maximum, ha nem jó helyen van, akkor átkerül oda, ahová való. Gondolom az egyéb/egyéb mappába bármi belefér, nem biztos, hogy onnan át fog valahová kerülni.
2015. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 2xSü ***** válasza:

> Nem tudtam melyik kategoriába rakni ezért az egyéb/egyébhez raktam,


Azért lehet találni olyan kategóriát, amibe kb. belepasszol. Csak át kell nézni a kategóriákat.


> gondolom a moderátoroknak is kéne figyelniük, és a megfelelő kategoriába rakni, ugye?


Az egyéb kategóriába minden belefér. A moderátorok csak akkor fogják más kategóriába sorolni, ha valaki jelenti, hogy szerinte a kérdés rossz kategóriába került, és a moderátorok is úgy látják, hogy nem való az adott kategóriába. Márpedig az egyéb kategóriába nincs olyan kérdés, ami ne lehetne oda való, ha amúgy a kérdés megfelel a szabályzat előírásainak.

2015. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen figyelem felkeltő!! Egy jó cím...
2015. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy olyan kérdést írtál ki, amire nem akarnak, vagy nem tudnak megfelelő választ?
2015. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2015. márc. 13. 17:05
 7/8 2xSü ***** válasza:

A legjobb kategória az a Tudományok / Alkalmazott tudományok lett volna. Esetleg az Elektronikus eszközök / Egyéb kérdések.


No de, ha már így előjött, dobok oda is egy választ.

2015. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
A lenyeg lenyege lenyegebben lenyegtelen mert a definicio szubjektivitasa annyira dekurbinalt hogy egyenlö a moralis agziszteniaval erted??????????
2015. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!