Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megfog valaha változni az oldal?

Megfog valaha változni az oldal?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem 2006 óta üzemel de ugyanolyan mint amikor elindult semmit nem változott. A kérdésem az lenne hogy valami fejlesztés esetleg a közeljövőben várható-e? Vagy valami anonim chat rendszer? Vagy egy olyan funkció hogy az illetővel nem "sms"- e-mail formájában hanem mint ahogy facen is múködik a valós chat rendszer. Ezekre lennék kíváncsi előre is köszönöm :D

2015. márc. 22. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan változik az oldal, még ha az nem is gyökeresen történik, és nem látványos az eredmény (kinézetében).


Nem minden oldal előnyére válik egy radikális változás, lásd az iwiw példáját, a facebook alapból elvitte az embereket, de amikor designt váltottak akkor tömegesen fordultak el az oldaltól. Facebooknál is minden egyes frissítéskor hetekig sírnak az emberek hogy nem jó.


Mivel ez egy kérdés-felelet oldal ami elvileg a konkrét és objektív tartalmat hivatott megjelentetni, biztos hogy nem illik bele a profiljába a közösségi oldal - eleve anonim - így a chatelés mint funkció elképzelhetetlen lenne itt. Másrészt én nem hasonlítanám egy több millió dolláros hátterű céghez, ez egy "kis" magyar oldal, aminek a kapacitása arra megfelelő amire való. Az üzenetküldés is alapból le van korlátozva hogy ne terheljék le az oldalt a chatelők, és ez még mindig nem társkereső és ismerkedő oldal hogy beszélgetés funkció üzemeljen rajta szvsz.

2015. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

remélem nem

Gyakori én így szereltelK! :P

2015. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Politika témában jó lenne ha változna.


Feltettem egy kérdést hogy ki képes ma az Mszp re szavazni, egyből törölték.


Most ugyan ez a kérdés megjelent a Jobbikkal, jelentettem meghagyták.


Persze erre 1001 példát tudnék adni, erről a véleményemet nem írom le, gondolom mindenkinek egyértelmű.

2015. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
100%
A design nem ugyanolyan, mint az elején.
2015. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én nem bánnám, ha lenne egy kis értesítő, - mint facebookon -, hogyha épp jött egy válasz a kérdésemre. Meg ha nem kéne össze-vissza frissítenem az oldalt, vagy kategóriából kategóriába lépkedni, hogy megtudjam, írtak - e nekem. :)
2015. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem örülnék neki, ha megváltoztatnák a kinézetét. Ez így jó!!! :)
2015. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!