Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne a horgászatot...

Nem lehetne a horgászatot elkülöníteni a többi vízi sporttól?

Figyelt kérdés

Szerintem a horgászat nem is sport a szó klasszikus értelmében. Legalábbis nagyon másféle sportnak látszik, mint az evezés vagy az úszás, az biztos. Ehhez képest 10 kérdésből legalább 8 a horgászatról szól itt, úgy kell kikeresgélni az úszásos stb. kérdéseket, ha valakit az érdekel.


Nem lenne jobb, ha a horgászok külön kategóriát kapnának? Így olyan ez a hely, mint egy horgászrovat.



2015. márc. 27. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal szerkesztője biztos nem bírja a horgászatot;)

Én imádom...főleg este:)

2015. márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sakk lehet sport, akkor a horgászattal mi a baj?
2015. márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem is meg érdemelne itt a horgászat egy külön

topicot,mivel egyre több itt ebbe a kategóriába a kérdés,

és sok embert érdekel ez tevékenység, ami kinek sport,

kinek szabadidö eltöltés, kinek kikapcsolódás.

2015. márc. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A testépítők is kaptak egy külön topicot, bár a sport kategória 90 %-át ők teszik ki így érthető. Én is örülnék egy horgászos kategóriának.
2015. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, vizi sportnak nem nevezném a horgászatot. Persze kinek mi... :) Sporthorgászoknak esetleg, de valakinek inkább hobbi, szabadidős tevékenység. Megérdemelne egy külön részleget.
2015. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én a horgászatot inkább hobbinak hívnám,de ha a sakk,az internetes játék sportnak számít (e-sport) ,akkor a horgászat a magyar "népség" egyik legnagyobb hagyománya akkor már elmegy sportnak.

Bár Túljárni a "vad" eszén,fizikailag is ott lenni,már-már szinte a szellemi és fizikai sport határait feszegeti.

Bár egy jó harcsázásnál rendes helyeken pl : Po folyó ahol az átlag harcsa 50-70 kiló akkor az már a fizikai sportot kimeríti,amikor órákon keresztül kell vele "harcolni".

2015. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Horgászok, irjunk az info@gyakorikerdesek.hu címre, hogy illene egy kategóriát csinálniuk!;)
2015. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez szerintem is egy nagyon jó ötlet
2015. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!