Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez? Valaki légyszíve...

Miért van ez? Valaki légyszíves meg tudná mondani?

Figyelt kérdés
Nekem már 3 kérdésemet törölték le az oldalról, holott más kérdéseket is láttam, amik vétettek a szabályoknak, és hozzájuk sem nyúltak (az enyéim szerintem nem vétettek, de erről nem akarok vitát nyitni). Szeretném tudni, miért vagyok ilyen különösen kiszemelt.

2015. ápr. 6. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nagyon be kell tartani mindent pár napig/hétig, és utána jó lesz xD nekem is letörölték az első 2 kérdésemet, de fogadok h senki nem tudott volna benne tiltott dolgot találni.
2015. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:

A moderálás alapja a bejelentés. Ha valami moderálandónak tartja a kérdésedet, szépen megnyomja a kérdésed mellett a kis ikont, és a moderátorok megnézik a kérdést, és mérlegelnek. Gondolom, ha rövid időn belül többször szeged meg az oldal szabályait, akkor lehet, hogy jelzés nélkül is figyelnek.


Ha más is szegett szabályt, de nem akadt olyan felhasználó, aki moderálásra küldte volna, akkor simán kint maradhat egy szabályszegő kérdés is.


De a képlet egyszerű: Használd az oldalt arra, amire való, tartsd be a szabályokat. Ha így teszel, nem lesz gond. Ha nem, akkor hosszútávon úgyis kipaterolnak. Most hogy más kérdésével mi a helyzet, az ettől teljes mértékben független kérdés. Mások szabályszegése nem ment fel a szabályok betartása alól, és nem csökkenti a szabályszegés súlyát. Maximum ha olyan kérdést látsz, ami szerinted szabályt szeg, te magad is jelenteni tudod a moderátoroknak. Persze ne ok nélkül tedd, mert azt megint inkább te fogod bánni.

2015. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!