Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit takar a Gyakori mottója?

Mit takar a Gyakori mottója?

Figyelt kérdés

Amit máshol nem mertél... Itt megkérdezheted!


Ennek ellenére mégis lehet kérdéseket jelenteni, amiket a modik előszeretettel törölnek. Vagy szólnak érte, vagy nem. Kérdem én, akkor miért buzdít az oldal kérdésfeltevésre, ha úgyis jelentésre, törlésre kerül?


Nyugodtan jelenthetitek ezt is.



2015. ápr. 7. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Azt senki nem igerte, hogy barmit megkerdezhetsz akkor is, ha pl serto, provokalo masokra nezve. Evek ota fent vagyok, max 2-3 kerdesemet toroltek a tobb szazbol.
2015. ápr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Abban mi a provokáló, ha megmerem kérdezni, hogy vannak-e itt The Walking Dead rajongók? Mert nekem ezt az egy kérdést törölték, eddig.
2015. ápr. 7. 06:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik válaszadó írt valami sértőt és azért törölték a kérdésedet. Ha jól emlékszem egyszer nálam is volt valami hasonló kiírtam egy kérdést és semmi trágár vagy sértőt nem írtam bele és akkor tuti , hogy az egyik ba***** id i ótája miatt törölték ki a kérdésed. Tuti , hogy valami ilyesmi volt az eset habár nem vagyok benne nagyon biztos de szerintem ez miatt.
2015. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vannak-e itt TWD rajongók?"


- kérdésed apróhirdetés, törlik

- kérdésed eldöntendő amely válaszainak hasznossága nem meghatározható, törlik

- kérdésed fórum jellegű, beszélgetésindító, törlik



A mottó arra utal, hogy anonim módon tehetsz fel olyan kérdést amit személyesen és névvel nem mernél. Ez nem ugyanaz, hogy szabadon trollkodhatsz, hirdethetsz, kérhetsz és kaphatsz bűncselekmények elkövetéséhez segítséget, sértheted vagy támadhatod más érzéseit, nézeteit, stb... ezeket törlik.

2015. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:

> vannak-e itt The Walking Dead rajongók?


Nem hiszem, hogy egy szép tavaszi reggelen felébredve benned az a kérdés fogalmazódott meg, hogy vajon a gyakorikerdesek.hu látogatóinak, és a The Walking Dead sorozat rajongóinak van-e közös halmaza, azaz van-e legalább egy ember, aki szereti a sorozatot is és a gyakorikerdesek.hu -ra is fel szokott nézni.


Gondolom te is sejtetted, hogy a válasz az, hogy „vannak”. A kérdésed ilyen módon költői kérdés. Nem egy információhiány megszüntetésére irányul, hanem egy témafelvetés. Ha van kérdésed mondjuk a sorozattal kapcsolatban, akkor tedd fel. De ez így szerintem teljesen jogosan került törlésre. Ez nem fórum, nem chat, nem a te személyes blogod, nem a Facebook, hanem egy oldal, ahol az ember – ha egy problémába ütközik – kérdést tesz fel, aki meg az adott témához jobban ért, az képes választ adni a felmerülő kérdésre, problémára.

2015. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. ápr. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!