Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hová és miért tünnek el válaszok?

Hová és miért tünnek el válaszok?

Figyelt kérdés
Netán talán, a GYK forgalmazó redndelkezésre ad ilyen oldalt az Internet közönségnek, majd utánna megy olvasgatni mit irkál a nép és a neki nem tetszöt csak kilapátolja?
2015. ápr. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szabálysértő válaszokat a moderátorok kitörlik.
2015. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felhasználói Szabályzatnak hívják, és bárhol sérted meg, ott eljárnak ellened. Lehet csak moderálják vagy törlik a tartalmat, ha súlyos akkor fel is jelentenek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Egy társadalomban elítélik és büntetik azt aki vét a törvényeknek, erre a közösségre levetítve pedig ez az oldal lehetőset ad bárkinek hogy jelezze feléjük ha kifogásolt tartalmat észlel, és ennek megfelelően járnak el.


A magyarok amúgy is feljelentgetős típusú emberek, "ha nekem rossz, nehogy már másnak is jó legyen"-elv alapján működnek sokan.

Benned is lehet annyi következetesség hogy nem generálsz vitát vagy nem teszel fel ilyen provokatív kérdéseket, mert eltávolítják.

2015. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A moderátorok bejelentés alapján ellenőriznek bizonyos válaszokat, és ha szabálysértőnek találják törlik. Ugyanígy kérdéseknél is. Ha találsz egy olyan kérdést/választ ami szabálysértő, a sarokban a kis piros ikonnal jelzed, hogy bajod van vele, és hogy mi. Nekem is törölték már kérdésemet (bár nem volt szabálysértő, valakinek nem tetszett, és elküldte a moderátoroknak de ebbe ne menjünk bele). Meg én is jelentettem már kérdést, ami speciel reklám volt nem kérdés, nekem meg szúrta a szemem, mert ha nekem nem lehet akkor másnak se lehessen már pls. Szóval az a lényeg, hogy törlik, és kész.
2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat.

Ilyenekre, legalább is hasonlókra vártam és meg is értem. De mondjuk valamelyikötök kérdésére szatirikussan megfogalmazva, Ügyet Lenke képet festenék magamrol, megbotránkozna valamelyikötök ezen?

2015. ápr. 7. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ertem a kerdest de sztem nem:)
2015. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!