Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért szüntetnek meg regisztrá...

Miért szüntetnek meg regisztrációt a moderátorok?

Figyelt kérdés
Leveleztem pár emberrel, de mire válaszoltam volna, kaptam egy rendszerüzenetet, hogy az illető fiókját törölték. Ez nem egyszer előfordult. Mit kell ahhoz tenni, hogy kivágják innen az embert? Trollkodnak? Trágárak? Kötekednek?
2015. ápr. 28. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az oldal láblécét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Ezek a mérvadó dolgok.

2015. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Bár, ha ezt mind betartanák, azt hiszem tizedennyi felhasználó se lenne itt. Én személy szerint azt nem szeretem, mikor pl. orvosokat vitatnak meg nyilvánosan. XY milyen szülész? És akkor úgy kielemzik, hogy azzal árthatnak is a hírének. Nem értem ezt miért engedik.

2015. ápr. 28. 00:13
 3/3 2xSü ***** válasza:
A moderálás alapja a bejelentés. Ha egy adott kérdést, választ senki nem jelent a moderátoroknak – a jobb alsó sarokban található piros ikonra kattintva –, akkor nem fogják moderálni.
2015. ápr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!