Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen hatásai lennének, ha a...

Milyen hatásai lennének, ha a kérdéseket is lehetne ugyanúgy pontozni, mint a válaszokat?

Figyelt kérdés

Elvehetné a kedvét/bátorságát valakinek attól, hogy kérdést tegyen fel?


Tudna pozitívumot adni olyanoknak, akik építő jellegű/érdekes/újszerű kérdést tesznek fel?


Mi derülne ki a kérdésről a százalékos értékelése alapján?


2015. máj. 11. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a pontokra gyúrok nem is értem mi a pláne ebben . Sokan ha nem azt "hallják" vagy látják amit ők látni szeretnének már pontoznak is le . Egy példa : Megérintett téged ennek és ennek az esete ? Ki írod, hogy NEM , már 0 % . Hát mindenkinek hadd legyen már meg a saját véleménye .

A kérdéseket pont ugyanilyen alapon értékelnék . Tetszik, nem teszik az amit látok .

2015. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy bárkit érdekelne, hogy mennyi százalékot kap egy kérdésre? Én biztos nem foglalkoznék vele, ahogy gondolom a legtöbb felhasználó sem. Számomra még ez a szimpátia szavazás is teljesen felesleges, nemhogy a kérdés pontozás. Egyébként biztos lehetsz bennem, hogy a felhasználók többsége lepontoznák a legtöbb kérdést. Alig lenne olyan kérdés, amely ne lenne lepontozva. :D
2015. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!