Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kapott már valaki hivatalos...

Interferencia kérdése:

Kapott már valaki hivatalos magyarázatot arra, hogy miért nem lehet már ismerkedős kérdés?

Figyelt kérdés
A hangsúly a hivataloson van, azaz tulajdonostól, adminisztrátortól, moderátortól kapott magyarázatra gondolok. Korábban az ilyen kérdésekre azt mondták, hogy ismerkedés a kategória neve, ebbe beletartozik az is, hogy egymással ismerkedjenek a felhasználók. Ha eddig mehetett a dolog, ezután miért nem? Nekem semmi gondom nem lett volna azzal, ha korábban sem lehetett volna, de így következetlenséget érzek.
2015. máj. 24. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Eddig sem mehetett, csak mindenki baaszott rá :)
2015. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon helyes, ez nem társkereső oldal..
2015. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Eddig sem lehetett volna.
2015. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem mostanában írták:


„Használati útmutató a gyakorikerdesek.hu weboldalhoz

Mit kell tudni a gyakorikerdesek.hu oldalról?

• Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!”


Ennek a felszólító mondatnak jó része vastagbetűvel van írva.

2015. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben amikor lehetett ismerkedni, próbáltam őket jelenteni, és ezt kaptam: [link]
2015. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondod, hogy jóval a kategóriák átalakítása előtt is szerepelt ott az a mondat? Akkor még inkább következetlenek.
2015. máj. 24. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes hogy nincs már ilyen kategória.Ez nem az életképtelen nyomik társkereső oldala hanem egy kérdezz-felelek oldal ahol az emberek bizonyos dolgokat szeretnének megtudni valamivel kapcsolatban.
2015. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Erre a kérdésre nem hiszem hogy kapott volna bárki ilyen jellegű választ. Szerintem azért mert a válasz magától értetődő, ez nem társkereső és nem közösségi portál.
2015. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy akkor korábban miért mehetett?
2015. máj. 31. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!