Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért szereted ezt az oldalt?

Miért szereted ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
És mióta vagy a tagja?
2010. febr. 28. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

kb 1éve

És mert néha egész jó válaszokat kapok a kérdéseimre.

No meg van amikor halál röhögöm magam egyes kérdéseken:)

2010. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hülye van itt és sírva szakadok néha a röhögésektől ,meg szeretek válaszolgatni.Amúgy augusztus óta vagyok fenn.:)
2010. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen néha olyan kérdéseket raknak fel hogy tényleg szét röhögi az ember magát.Ja és kb fél éve
2010. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kb 1 hónapja vagyok fent. És én is azért szeretek itt lenni, mert vagy 1 kérdésen, vagy 1 válaszon röhögök megszakadásig.:)
2010. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Több mint egy éve vagyok tag.

Eleinte szerettem, mert általában normális válaszokat kaptam és néha csak azért jártam fel, hogy röhöghessek egy jót.

Az utóbbi időben viszont eléggé hanyagolom az oldalt, mert mindenki csak beleköt a másikba, szinte nincs olyan kérdés ahol ne veszekednének vmin, az meg mikor a helyesírásba belekötnek vagy beírják, hogy a gúgli a barátod már egyenesen taszít.

Ez az oldal mégis csak arra való, hogy minél hasznosabb választ adjunk, nemde?

Jó nem mondom, van sok kérdező aki már 100x-ra feltesz egy kérdést...Ez is igaz.

De könyörgöm, ha már ide jön vki akkor segíteni próbáljon, ne hobbiból kössön bele mindenkibe úton útfélen...


15/l

2010. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
melyiket?
2010. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen hobbit űztök, vagy mit beszéltek, egyáltalán most miről van szó? Ki tudja? Hali?
2010. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert jóérzés oltani a sok kis 13 éves nyomorékot, aki megkérdezi hogy terhes lehet e mert beleélveztek a hajába .. :)
2010. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem >(...De nem akarok terhes lenni...??/F
2010. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!