Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most mit csináljak? Hozzak...

Most mit csináljak? Hozzak létre új gyakori kérdések fiókot?

Figyelt kérdés

Szóval véletlenül leírtam valami csúnya szót, de nem durvát, nem is sértegető szándékkal. Csupán annyi volt, hogy ki akartam hangsúlyozni valamit. Amikor el akartam küldeni, kaptam egy ilyen üzenetet, hogy "elkaptak egy ilyen trágársági ellenőrzésen és ellenőrizni fogják az összes hozzászólásomat és kérdésemet... illetve azt is, amit a jövőben írok ki. :,(


De én tényleg csak véletlenül írtam le.

Nem akarom, hogy ellenőrizzenek folyamatosan :,(


Mások sokkal durvább dolgokat írnak le, ráadásul, úgy, hogy azzal konkrét személyeket sértenek. Engem is zaklatott valaki, a modik pont tojtak rá :(


Most mondjátok meg mit csináljak? :(



2015. jún. 17. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy automatikusan generált üzenet amit akkor dob fel az oldal ha tiltott kifejezést használtál.

Nem fog semmi történni, csak írj választékosabban és ne káromkodva.

2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha eddig nem is, de a kérdés hatására tuti figyelni fognak :DDD
2015. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem nem :(

Ha akarják ellenőrizzék, van rá joguk, de nagyon rosszul esnem, ha a jövőben is folyamatos megfigyelés alatt állnék.

2015. jún. 17. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs kapacitása arra, hogy a napi 3-5000 kérdés, még több válasz és még a bejelentések mellett hobbiból bárki üzeneteit egyesével kövesse.

Nekem úgy rémlik hogy az ellenőrzés feltételes módban van írva, és ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy aki sokszor káromkodik és jelentik a válaszait, azt letiltják.


Ez a rendszerüzenet arra való csak, hogy figyelmeztessen.

2015. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor megnyugodtam :) De ti már kaptatok ilyet?

A válasz elküldésekor egy kis vörös ablak jelenik meg. Tehát nem levélbe kaptam.

2015. jún. 17. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy lista a "tiltott" szavakról, vedd úgy hogy durva káromkodások, sértések vannak benne, reklámozás is (például letöltőoldal vagy annak vélt oldal neve).

Amikor beküldesz egy választ, a rendszer ellenőrzi hogy van-e benne ilyen szó, és feldobja az üzenetet. Ettől automatikus, és ahányszor ilyen szavakat használsz, annyiszor fogja ugyanazt kiírni.


Ne vedd ennyire a szívedre ezt a dolgot, mindennapos eset, pár alkalom után már úgyis tudod hogy mi a gond. A rendszer úgysem engedi beküldeni az üzenetet, míg ki nem veszed a kifogásolt szavakat. És pont az a lényege, hogy az oldal automatikusan szűrje az ilyeneket, ne kelljen egy embernek ezt egyesével csinálnia.

2015. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak egy beijesztés volt?
2015. jún. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!