Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan megy itt a pontozás,...

Hogyan megy itt a pontozás, honnan látom, melyik válaszomért pontoznak le nagyon?

Figyelt kérdés
Új vagyok. Legalábbis újra regisztráltam. Látom, most nincsenek pontjaim, ez az első 3 nap miatt van? Pedig régebben máshol felfele mentek, a szex rovatban meg lefele. Azt is látom, hogy némelyik beírogat, hogy" Na most miért pontoztál le, pedig jó választ adtam" Honnan tudja az illető, hogy ki kit pontoz le, és miért? Egyáltalán az egész pontgyűjtésnek van valai jelentősége, hasokan lepontoznak, akkor kitiltanak?

2015. júl. 7. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Nincs semmilyen jelentősége.

Csak azt mutatja, hogy a többség mennyire ért egyet veled.

Az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy jót mondtál-e vagy, hogy hasznos volt-e amit írtál.


Teljes mértékben elhanyagolható, nem fog ez miatt senki letiltani.

2015. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
"hogy a többség mennyire ért egyet veled" ...vagy ki mennyire képtelen érvelni, ki pontoz érzelemből, előítéletből, stb.
2015. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyémántlány ***** válasza:
100%
A pontozás a szakmai jellegű kérdéseknél lényeges, a véleménykifejtős válaszoknál semmit nem jelent. Én ilyenkor nem igazán szeretek pontozni, szerintem nem igazság, hogy csak azért rosszra értékelsz egy választ, mert nem azt olvasod benne, amit akarsz. Attól még az ugyanúgy lehet hasznos a kérdezőnek, és a többieknek.
2015. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért írogatják az emberek egymásnak, mert sokszor olvasom: Most miért pontoztál le? Honnan tudja az illető, hogy ki pontozta le és miért?
2015. júl. 9. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Például ha én egy MSZP-s társaságban azt írom, hogy milyen gonosz egy patkány volt ez a Gyurcsótány, vagy ha egy Fidezses társaságbna azt mondom mennyit lop a Zorbán akkor nyilván kitalálja az illető maga is, hogy ki pontozta le.
2015. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A #4 kérdésre adott válaszra én is kivi lennék...
2015. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!