Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány jelentés kell ahhoz,...

Hány jelentés kell ahhoz, hogy a moderátorok egy kérdést/választ töröljenek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert velem is már előfordult olyan, hogy a kérdésemben, vagy válaszomban semmilyen provokatív vagy trágár dolog nem volt, normálisan válaszoltam és normálisan tettem fel a kérdést.

Erre aztán láttam, hogy a kérdésemet vagy válaszomat törölték a bejelentések miatt, és jött a figyelmeztetés.


Miért van az, hogy van van pár ember, aki folyamatosan provokál, nem a kérdésre válaszol, és direkt jelentik a kérdést, akkor törlésre kerül?

Ellenben én is jelentettem már választ, ami trágár volt, és meglehetősen provokatív, azt a mai napig nem törölték.


Miért van ez?



2015. júl. 13. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Önmagában nem a jelentések mennyisége a mérvadó (1 jelentés is elég hogy töröljenek egy tartalmat). Részben a szövegkörnyezet és kérdés-válaszok alaphangulata, a kifogásolt tartalom minősége és a személyes elbírálás is számít. Nem egyszerű objektívnek maradni minden esetben, és ami a te szubjektív megítélésed szerint sértő, az lehet a másik oldalon nem az.


Nem igazán lehet erre hasznos választ adni, az én tapasztalataim alapján a moderálás hatékony, a jelentett tartalmak legalább 75%-át törlik. A maradék 25% felhasználói okosság, amikor már olyan szinten átfogalmazzák a még szabálysértő kérdést hogy kétértelműsége miatt inkább meghagyják.

És akkor még nem került szóba az olyan jelenség, hogy az Ezotéria téma érinthetetlen, alig törölnek onnan valamit amikor egyértelműen látszik hogy egy pár fős trollcsoport szándékosan generálja ott a kamu tartalmat saját szórakoztatásra, miközben más normális kérdéseket is hülyeséggel töltenek fel.

A másik jelenség a "nincs időm/kedvem dolgozni", vannak időszakok (a vasárnapokra inkább jellemző), amikor szinte az összes szabályszegő és jelentett kérdés ignorálva van, látod hogy megnézték de nem csináltak vele semmit. Nyilván nem egy álommunka vasárnap is az oldalt bújni, de a trollok sem tartanak szabadnapot.

2015. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem egyszerű objektívnek maradni minden esetben, és ami a te szubjektív megítélésed szerint sértő, az lehet a másik oldalon nem az. "


Ez szól az igen tisztelt előző hozzászólónak is, hogy nem egyszerű objektívnek maradnod, de amennyiben mások kérdéseit ha megítéled, vajon legalább minimálisan törelszel-e te is objektivitásra? Nem tartom kizártnak, hogy igen, bár sajnos ez nem mondható el minden olyan érintett személyről, akiknek súlya van ezen az oldalon, sajnos.


Köszönöm tisztelt figyelmedet.

2015. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És te most komolyan tele akarod szemetelni az összes kérdést, ahol elsírod hogy téged nem úgy kezeltek ahogy elvárod?


Ha valami bajod van, akkor írj egy levelet a láblécben található címre, ahelyett hogy mindenféle kérdés alá offolsz és körbe lepontozod az embereket, mert ha téged vélt igazságtalanság ért akkor legalább ennyi elégtételt vehetsz.


A moderátorok nem fognak neked itt reagálni, úgyhogy fejezd be a nekik címzett üzeneteket itt a válaszaidban.

2015. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rám reagálónak üzenem tisztelettel:


Mint a jelen kérdező esetei is, valamint az én eseteim is, ezen felül rengeteg más felhasnzáló panaszai is, melyekről szó van, úgy vélem, jogos és szükséges a témában megnyilatkozni, ami nyilvánvalóna nem off jellegű.


Kéretik elolvasni a jelen kérdés tartalmát - látható, hogy nem off jellegű a hozzászólásom.

2015. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A másik kérdést már törölték, mert szétoffoltad, most pedig itt floodolsz.


Nem érdekel senkit a magánproblémád, oldd meg e-mailben a kapcsolattartási címen.


Kérem alássan tisztelettel hogy fejezd be, és hagyd el ezt a túlzott modorosságot.

2015. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!