Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki kiír egy kérdést, vagy válaszol és mire ráírnék törölve van az oldalról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl. valaki kiír egy kérdést és pár óra múlva már törölve van.
2015. júl. 14. 14:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Szabályt szegett, vagy olyan természetű válaszok érkeztek, amelyeket nem győztek törölni, szétzilálódott a kérdés.
2015. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én konkrétan szexualitás kategóriában figyeltem meg :D Normális kérdés volt, normális válaszokkal és rá akartam írni az egyik válaszadóra. De addigra törölve lett.
2015. júl. 14. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Normálison belül is van olyan, amint nem szívesen látnak, többnyire kiskorúakkal kapcsolatos.

Egyébként ha általánosságban kérdezel, a felelet is általános lehet csak. Nem szerencsés utólag kiegészíteni a kérdést, mint most pl. te is tetted.

A konkrét kérdésre modi tudna válaszolni, vagy az, aki a kérdést, s az összes választ is látta közvetlenül törlés előtt.

2015. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával. Én olyan kérdést tettem fel ami valamikor az 50 60 és még a 70 es években gyártottak kislányok részére nylon fehérneműket amiket már nem is lehet kapni csak nyugati oldalakon lehet vásárolni és ezért tiltották az oldalt. És abban az időkben kis gyerekekre nemre való tekintettel adták is az anyukák ezt gyermekikre.
2015. júl. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!