Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van az oldalon oyan funkció,...

Tiboo Martino kérdése:

Van az oldalon oyan funkció, hogy más fehasználók (pl. akik névvel együtt válaszolnak és tudom kit kell keresni) kérdéseit/válaszait meg lehet nézni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hol lehet kikapcsolni vagy rejtettre beállítani? Jó pár éve regeltem ide a gyk-re és csak azért, h. meg tudjak nézni linkeket a válaszokban

Csak a napokban kezdtem el használni rendesen/rendszeresen az oldalt és válaszolgatni.

A cél a kérdéssel a sajátomat rejtettre rakni. Köszöntem!


2015. júl. 17. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Bal oldalt fent: saját menü - beaállítások - Látsszon a neved a kérdéseidnél és a válaszaidnál: igen nem

és mentés.

nem tudsz névre keresni, de a megválaszoltjaidat vissza tudod nézni, ha nem törölted még.

2015. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, és nem azonnal fog eltünni a neved, kell hozzá pár óra.
2015. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt értem, de szeretném hogy látszódjon a nevem csak azt nem, h rámkeresnek és az összes válaszomat el tudják olvasni. Ezek szerint oyat nem lehet.

Köszi a gyors választ!

2015. júl. 17. 00:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan válaszokat adni, amiket bárki előtt bármilyen körülmények között felvállalsz, és nincs gond. :)
2015. júl. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] "tiboo martino nevű felhasználó"
2015. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eh, nem lehet rendesen linkelni. Szóval gugli kidobja az összes kérdésedet és válaszodat, ha látható a neved.
2015. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is rágugliztam, de szerencsére a "kínosabbakat" nem dobta ki semmiyen filterrel.

Köszi a válaszokat!

2015. júl. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!