Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez meg mi? és hogyan lehet be...

Ez meg mi? és hogyan lehet be aktiválni? . mert a beállításban ez nincs benne. csak Adataid módosítása, Jelszóváltoztatás, Hírlevél beállítások.

Figyelt kérdés

Nincs ilyen letiltás beállításod.


Amennyiben üzenetben zaklatnának, beállíthatod, hogy az adott felhasználótól nem szeretnél több üzenetet kapni, amiket küld, automatikusan törlésre kerüljenek. Ezt a beállítást az illetőtől érkezett üzenet jobb alsó sarkában levő gombbal állíthatod be.



2015. júl. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, amit a kérdés-kiegészítésbe másoltál!

" Ezt a beállítást az illetőtől érkezett üzenet jobb alsó sarkában levő gombbal állíthatod be."

2015. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen már néztem,de nekem csak az értékelési újak vannak ott.

azért köszönöm a választ.

2015. júl. 20. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bal oldalon, viszonylag fent, a „saját menü” feliratú bekeretezett részben, a felhasználói neved alatt van, hogy „Üzeneteid”. Ha arra kattintasz, akkor négy felirat jelenik meg.

Bal szélen: „Neked írt üzenetek”, hozzá, felül, a vastagbetűs cím: „Beérkezett üzeneteid”.

Ha kapsz üzenetet, azt itt találod. Rákattintva nyitod meg, és ekkor tehetsz jelölést. Az így kizárt felhasználókat jobb szélen, a „Letiltott üzenetek”-re kattintva nézheted meg, illetve, ha gondolod, „megbocsáthatsz” nekik.

2015. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm,

természetesen ezeket tudom,csak azt nem értetem hogy Letiltott üzenetek pontosan kire szólnak.

rám vagy másra.


és Nincs ilyen letiltás beállításod. azt hittem ezt bekel.

2015. júl. 21. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!