Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet, hogy -1%-ban adok...

Hogy lehet, hogy -1%-ban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Még új vagyok, eddig 7 kérdésre válaszoltam. 4-hez oda van írva, hogy a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik, 3-hoz nincs írva semmi. Se jó, se rossz. Akkor miért -1%-ban adok hasznos válaszokat? (84%-ban értékelek hasznosan)
2015. júl. 22. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a kezdő érték. Nemsokára megjelenik a toplistán a valódi érték. (Azért -1%, mert így különböztetik meg a kezdő értéket attól, ha valaki értékelések alapján ér el 0%-ot.)


Egyébként, ha a későbbiekben, 30 napon át nem lesz értékelt válaszod, akkor is -1% szerepel majd a toplistán, miközben a válaszaidnál megjelenik pl. az, hogy "A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad."


A válaszaidnál csak akkor jelenik meg érték, ha legalább két értékelés történt. Ettől függetlenül, az összesítésbe azokat is beszámítják, amikor csak egy értékelés történik. Ezért majd, ne lepődj meg, ha - bár csak 100%-os értékeléseket látsz, mégis - kisebb érték jelenik majd meg, mint 100%. (Legalábbis, ha a nem látott értékeléseknél nyomtak kék-, vagy piros kezet.)

2015. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2015. júl. 22. 20:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben már jó lett, mostmár ezt írja: [link]

Kíváncsi vagyok, meddig marad így:)

2015. júl. 23. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajrá ;)
2015. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!