Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Használja valaki egyáltalán a...

Kill The Sexplayer kérdése:

Használja valaki egyáltalán a "kék kezet" a válszok értékelésénél?

Figyelt kérdés
Mert én úgy látom, hogy itt mindenki szörnyen érzelmi lény. Amit ők látnak, az vagy fekete vagy fehér, és nem hajlandóak elfogadni (tehát elfogadni, nem egyetérteni) a racionális érveket.

2015. aug. 1. 00:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Én sosem megyek a tömeg után. Meg is kapom a jutalmamat sokszor: piros kéz :D Amúgy én szoktam a kéket.
2015. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Elnézést kérek a duplázásért.

Első küldéskor percekig nem történt semmi. Kiléptem a GYK-ból és be is zártam az oldalt.

Beléptem egy másik oldalra, majd újra felléptem a GYK-ra. Beléptem a kérdésbe, frissítettem is, csak az 1. válasz volt. Újra elküldtem, és megjelent az előző küldésem is.

2015. aug. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kettes által belinkelt első kérdés az enyém xD

Nos én sem tudom mi a gyakorlati haszna (gyakorlatilag a pontozásnak sincs értelme amíg nem.normálisan használják). A legtöbben tetszésből/nem tetszésből értékelnek. Úgy használják mint a like/dislike gombot.

Én egy kezemen összue tudnám számolni, hogy hányszor használtam azt a gombot...

Talán akkor használnám, ha a válasz egy részével egyetértek, de van benne olyan ami kiveri nálam a biztosítékot.

2015. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!