Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az oldalon a moderátorok...

Ezen az oldalon a moderátorok láthatják a privát üzeneteket ha akarják?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Az admin biztosan.
2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Igen, tapasztalat.
2015. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmmm...
2015. aug. 11. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem latjak.
2015. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem annak, aki tapasztalatára hivatkozva igennel válaszolt.

Magamtól azt gondolom, hogy vagy moderátorok, vagy más(ok) láthatják. Azért gondolom, mert ha privát üzenetben zaklatás, gyalázkodás, fenyegetés történik, és az ezt elszenvedő bejelenti, akkor hitelesen meg kell győződni a küldő felhasználóról és a tartalomról. Egy szövegbemásolás, de még a körülményesebb képfájl készítés és hozzáférés biztosítás sem hiteles, hiszen módosítható az eredeti anyag, illetve ilyen módon bemutatható nem is létező üzenet.

2015. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg hiteles forrásból tudom, hogy a moderátorok nem látják, csak akkor tudják, hogy téged mivel zaklatnak privibe, ha átküldöd nekik.
2015. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez engem is érdekelne, de szerintem úgyse derül ki az igazság. Nem lenne túl etikus, ha tényleg így lenne.
2015. aug. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Tuti, hogy látják. Saját tapasztalat...
2015. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ird mar le reszletesebben a tapasztalatod,mert igy nem derul ki semmi...
2015. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béluskaah válasza:
100%

A weboldal motor nem feltetlen ad ilyen lehetoseget az admin baratainkank. Az aszf-be me a jogi nyilatkozatban levan irva hogy megnezhetik-e. Viszont a privat uzeneted megtekintik a tudtod nelkul, jogilag perelhetok is! Meg akkor is ha semmi olyat nem talalnak! Nagyon sok joginIlatkozatot irok a mai napig is . Viazont ha a motorjuk engedi a privat uzenetek olvasasat akkor csak akkor lephetnek bele amikor jelentest teszel ! Erre keves esel van hogy adminiaztrator olvassa az uzeneteid. :) azoknak uzenem akik "tapasztalat"-ot irtak, elkeseritelek enneteket hogy maximum a szuleitek olvassak hogy kivel mit beszelsz :D elnezest ha valakjt ezzel meg is bantottam ! :D


Tovabbi szepnapot nektek ! :)

2015. aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!