Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért válaszolnak egyesek...

Miért válaszolnak egyesek hosszú regényekkel, más oldalról bemásolt szövegekkel, holott tisztában vannak vele, hogy úgysem fogja senki se végigolvasni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert h*lyék, és azt hiszik okosat mondanak
2010. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nincs önálló véleményük
2010. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vagyis túl nagy zaj van egy üres hordóban...
2010. márc. 9. 12:03
 4/17 anonim ***** válasza:

én egy ilyen emberről tudok itt. egy rohadtul vallásos fszról aki mindig bekopizza a fél bibliát.



mellesleg szoktam én is hosszan válaszolni, de azok mind saját gondolatok és reagálások a kérdező vagy vagy valaki válaszoló írásaira. ha nem olvassa végig, akkor az őt minősíti, főleg egy vitában.

2010. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Legalább kiemelést lehetne alkalamazni, vastagbetű, dőltbetű...Csakhogy érdemes e nekifogni.
2010. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vagy alcímek, legalább..
2010. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

itt is egy ilyen, kivételesen nem bibliát másolt be.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7119..

2010. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én végigolvasom, ha érdekel XD Láma vagyok? :D
2010. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Láma=

A láma (Lama glama) az emlősök (Mammalia) osztálya a párosujjú patások (Artiodactyla) rendjébe és a tevefélék (Camelidae) családjába tartozó faj.

A dél-amerikai tevefélék 4 faja közül a legismertebb. Kizárólag háziasított egyedek élnek, az emberek teherhordásra használják őket, de szőrméjük is értékes. Valószínű, hogy a guanakó volt a láma vadon élő őse. Állománya Peru déli részétől Bolívia nyugati feléig, illetve Argentína északnyugati részétől Chile északkeleti feléig terjed. A Dél-Amerikában élő lámák számát 3.7 millióra becsülik. Napjainkban a korábbi időkhöz képest kevésbé elterjedt háziállat.

A láma fej-törzs-hossza 1.5-2 méter, farokhossza 22-25 centiméter, marmagassága 1.1-1.2 méter és testtömege 120-150 kilogramm. Nagy szemek, hosszú szempillák és hegyes fülek jellemzik a lámát. Gyapja hosszú szálú és tömött. Fején, nyakán és a lábain rövidebbre nő a gyapjú. Gyapja sokféle színű lehet.

Társas, barátságos állat, olykor csökönyös is. Tápláléka fűfélék, lágyszárú növények, cserjék és zuzmó. A láma 20 évig is élhet.

Az ivarérettséget 1-2 éves korban éri el. A párzási időszak Dél-Amerikában augusztus-szeptember között van. A vemhesség 11-12 hónapig tart, ennek végén egy borjú jön a világra. A borjú mintegy négy hónapig szopik.

2010. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocs nem tudtam kihagyni
2010. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!