Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szabad kérdést feltenni a...

Szabad kérdést feltenni a tudományok témakörben a szén világegyetemben való előfordulásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2015. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Akkor megkérdezem.

2015. aug. 17. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Na ennek aztán sok értelme volt :'D
2015. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Már mindegy, de, nem kérdezted meg előbb másutt, hogy szabad e kérdést feltenni az Egyéb kérdések témakörben arról, hogy szabad-e kérdést feltenni a tudományok témakörben a szén világegyetemben való előfordulásával kapcsolatban? Sőt...
2015. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt értelme. Ugyanis történt, hogy a tudományok témakörben feltettem egy biológiai kérdést az emberi anyagcserével kapcsolatban. Teljesen értelmes, normális kérdés volt. Erre fél órán belül törölték kérdésemet és jött a fenyegető üzenet, hogy ha nem tartom be az oldal szabályzatát, akkor kitiltanak. Fogalmam sem volt (a mai napig sincs), hogy ezt mért kaptam. Meg volt adva az üzenet végén egy e-mail cím és hogy ha írok, akkor 2-3 napon belül válaszolnak. Írtam. Megkérdeztem hogy mi a félreértés oka, ami miatt törölték a kérdésemet. Hetek elteltével (sőt a mai napig) nem jött válasz.

Aztán írtam ide is, hogy hátha tudja valaki, hogy az ilyen kérdéssel kapcsolatban mi az ami kifogásolható. Pár percen belül azt is törölték és jött az indoklás nélküli sablonszöveg.

Ezért inkább ha valaha abban a kategóriában kérdés teszek fel, inkább megkérdezem, hogy lehet-e. Abból baj nem lehet.

2015. aug. 17. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Jogooos :D

2015. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!