Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik nem mutatják a felhasznál...

Akik nem mutatják a felhasználó nevüket ezen az oldalon, miért döntenek így?

Figyelt kérdés
Én szerintem nincs semmi rossz abba, ha látják hogy ki ír, meg amúgy se az igazi neved a felhasználónév. mi a problémátok ezzel?

2015. aug. 29. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

a legtöbb felhasználó nevű egyén aki kiteszi a nevét, utána lehet nézni, hogy mennyire kamuzós vagy sem.

Rólad is tudom, hogy a Képlet film végét elkapkodottnak tartod, hogy nem tudtad ki az a David Ice, nem tudom mi az a Vidiripi? és még sorolhatnám

2015. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet megnézni más emberek kérdéseit, ezt elmondod nekem?
2015. aug. 29. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Figyelünk, tudunk rólad mindent
2015. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, de hogy figyeltek?
2015. aug. 29. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert név nélkül jobban mernek mindenfélét írni, nem lehet őket beazonosítani..
2015. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez egy anonim oldal.

2. Ebből az okból kifolyólag nem szeretném, ha a kérdéseimet vagy a válaszaimat összekötnék, és már "ismert" emberként válaszolnának rá, vagy személyeskedve.

3. Van egy kép intim dolog is, az is jó, ha titok.

2015. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rád keresnek a gugliban, kiadja.
2015. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így könnyebb trollkodni.

Meg vannak olyan felhasználók akik el sem olvassák a választ de már egyből nyomják a piros kezet, mert egy másik kérdésben nem értettek veled egyet.

2015. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt sem árt figyelembe venni, hogy ha pl. van valami betegséged, és arról kérdezel névvel, vagy valami szexuális témában, akkor utána minden más témában is ezzel fognak összekötni. (Ha meg nem írsz ki "privát" kérdéseket, akkor esélyesen nem értetted meg az oldal értelmét/lényegét.)
2015. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!