Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek hány kérdéseteket...

Nektek hány kérdéseteket törölték?

Figyelt kérdés
Nekem hármat de ebből kétszer tettem fel egy kérdést. Ami amugy nagyon fontos volt.
2015. szept. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettőt, jogosan.
2015. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem tudom, már kb. a kezdet-kezdete óta ide járok.

Általában akkor törölték, ha valamilyen netes cucc után érdeklődtem, és megkérdeztem, hogy azt honnan töl...hetem le. (már a szót sem merem leírni)


Illetve volt megmagyarázhatatlan is, de nem kezdtem el írogatni, hogy mi is a pontos oka.


Ennek ellenére az ellenkezőjét sokszor tapasztaltam.

Akár kérdésben akár hozzászólásokban voltak olyanok, akik több mint hihetetlenek, bunkók, trollok és még sokáig sorolhatnám, és volt nem egy olyan amit én is jelentettem a moderátorok felé, de még napokkal, hetekkel később is ott volt ugyanúgy.

2015. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb egy év alatt, az előző két fiókom is számolva, nagyjából 40
2015. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt kb. 10-et, egyiket sem jogosan.
2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekel valakit a kérdésem a halálos iramban című filmről?
2015. szept. 4. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
1-et
2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet, amit nem tudom, hogy miért, nem is írták, és egy másikat, amit megkérdeztem, hogy mi volt a baj, szerintem vissza is kellett volna tenni, de már nem is emlékszem mi volt.


Egyáltalán, mindig meg lehet tudni, ha törölnek?

2015. szept. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!