Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kell bejelenteni egy...

Hogyan kell bejelenteni egy nem gyakorikerdesekre valo kerdest?

Figyelt kérdés
Peldaul: "Lanyok, van kedvetek csettelni? XY vagyok" meg ehhez hasonlokat. Nem latom sehol a bejelentes gombot, ha egyaltalan kellene ez letezzen.

2015. szept. 18. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A példádban szereplő kérdés szabálytalan lenne? Korábban nem volt az. A zöld rész jobb alsó sarkában van egy behajtani tilos tábla. Arra kattints!
2015. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

#1

Igen, sajnos egy ideje már szabálytalan az olyan kérdés :(

2015. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem latok semmi tablat ott. A zold resz also feleben ezek vannak: Ido, Privat uzenet, Facebook. Ennyi.


Lehetseges hogy ha 42%-os vagyok akkor en nem jelenthetek be posztokat?

2015. szept. 18. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Biztos túl sokat jelentgettél. Nem voltak véletlenül 3/3-as ügynökök a felmenőid?
2015. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 én eddig nem jelentgettem be senkit. Engem egyszer kétszer jelentettek trollkodás miatt, ez jelentheti azt hogy megvonják a feljelentô jogomat is?
2015. szept. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!