Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lépjek kapcsolatba egy...

Hogyan lépjek kapcsolatba egy már törölt felhasználóval?

Figyelt kérdés
Leveleztem vele, erre egyszer csak nem tudok neki több levelet küldeni. Nem értem, miért törölték, vagy töröltette magát. Hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot?
2015. okt. 7. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a lényege az egésznek, hogy lekoptatott.
2015. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mond meg a felhasználó nevét.Lehet hogy ismerős.(4 év alatt néhány felhasználó nevet megjegyeztem)
2015. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Az a lényege az egésznek, hogy lekoptatott."


Mármint? Úgy, hogy kitörölte magát? Vagy úgy érted, hogyha nem akar tőlem több üzenetet, akkor az számomra ugyanakként a hibaüzenetként jelenik meg, mintha már nem létezne?

2015. okt. 8. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha törölte magát akkor kamu facebook profil volt.

Ha nem kamu, akkor nem akar veled szóbaállni, ennyire egyszerű.

2015. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Facebook profil? Szerintem te egyáltalán nem érted.


Leveleztem itt, a gyakorikérdések.hu-n egy felhasználóval. Egyik nap még tudtam neki küldeni levelet, másik nap már az az üzenet jelent meg, hogy nem lehet neki üzenetet továbbítani, mert vagy törölte magát, vagy eltávolították a fiókját.



Direkt megnéztem, csináltam egy másik felhasználót és ugyanez a hibaüzenet jött ki, ha üzenni akartam neki. Vagyis nem csak letiltott, mert akkor csak azon a néven nem tudnék neki üzenni.

2015. okt. 8. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges volt új regisztrációval kísérletezned.

Ugyanis a GYIK-ben és az üzeneteknél is le van írva, hogy "Ha valamelyik felhasználótól nem kívánsz többé üzenetet fogadni, a tőle kapott üzenetben válaszd a Nem fogadok tőle több üzenetet! opciót. Ezután ő hiába küld neked, nem fog nálad megjelenni. A küldő erről nem kap értesítést, az üzenetnél nem jelenik meg, hogy nem ért célt."

Ha letiltott volna, akkor csak azt érzékelted volna, hogy nem válaszol.

2015. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, csakhogy ezt eddig nem tudtam. Az első válaszadó elbizonytalanított. De akkor ezek szerint valóban megszűnt a fiók.


Amúgy miért van, hogy ennyi fiók megszűnik? Csomó volt felhasználót ismerek, aki már nem elérhető. Ennyien megszegik a szabályzatot? Vagy magukat törlik?

2015. okt. 9. 13:01
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, de vannak nagyon jó válaszolók. Egy egészen kis százalék pedig elképesztően érdekes válaszokat ad.


Volt itt egy válaszoló, magamban csak úgy hívtam, "az 55%-os zseni". Szinte ittam a szavait, minden válaszát követtem. Elképesztően tájékozott volt, szinte így, gyk-n keresztül világot gyújtott az agyamban azokkal az összefüggésekkel, nézetekkel amiket leírt a válaszaiban. Sajnos letörölte magát, amit írt is amúgy, hogy meg fogja tenni. Nem tudtam vele kapcsolatba lépni azalatt se, amíg fenn volt, mert valamiért soha, senkinek nem válaszolt, elvből...

2015. okt. 9. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy szót se értek b*szd meg!

Bocs a káromkodásért!

2015. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!