Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Követitek a kategória toplistát?

Követitek a kategória toplistát?

Figyelt kérdés
Azok válasza érdekelne főleg akik mondjuk a top 30 ban vannak, hiszen ahhoz aktívan kell válaszolgatni, szoktátok figyelni a toplistát?

2015. okt. 9. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
mi a lenin fa_sza van?
2015. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Én most itt 70. vagyok, de néha szoktam nézni, mondjuk nem annyira érdekel hol vagyok, hanem az, hogy éppen mennyivel jobb vagy rosszabb az átlagom...

Am meg van egy tuti megoldásom, hogy top1 legyek :D


22F

2015. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%
Nem fontos szamomra. Voltam sokaig első. Tartottam is picit. Aztan ket napig nem neztem fel es rogton leestem. Nincs ideje ilyesmire az embernek.
2015. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

18. :D:D

amúgy nem szoktam nézni

2015. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktam figyelni, de mostanában már nem igazán járok fel, így valószínűleg mennek le a pontjaim, most pl nem is tudom hanyadik vagyok..
2015. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok rajta. Legalábbis az első 150-ben nem találtam meg magamat. Tovább nem néztem.
2015. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!