Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a baj a gyakorikerdesek.hu-...

Mi a baj a gyakorikerdesek.hu-val? Mi nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem ezek nem tetszenek:


- nem lehet pontozni a kérdezőt:)


- nem lehet törölni vagy lezárni a saját kérdésed


- nem lehet törölni a válaszaidat, sem beleszerkeszteni


- a "Általad megválaszolt kérdések" alatti kérdésekre klikkelve mindig az első oldalra ugrik, akkor is ha pl. a te válaszod a 3. oldalon van és van mondjuk 6 oldalnyi válasz. (gondolják "keresd ki magadnak p.raszt, ha már nem emlékszel mit is írtál!" - jó csak viccelek, tudom, hogy nem gondolnak semmit:)...)


Kinek mi a véleménye - ellenvéleménye, egyéb javaslatok?


Bocs, hogy a politikában kérdem, gondoltam itt talán lesz akit érdekel:)


2010. márc. 25. 01:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
67%

Amiket írtál engem is zavar mind...

sőt az is zavar , h vannak parasztok akik ide tévednek..és nem nyilvánosan okoskodnak..

mondjuk lehetnem egy olyan h pl, 5 szavazat után kizárnak vkit a válaszadásból.. valameddig, vagy vmi hasonló..

2010. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
nekem csak az hirtelen hogy ha értékelnek egy választ, akkor nem rögtön jelzi a "hasznosságát" hanem kell neki pár értékelés hogy kimutassa.
2010. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

A trágár élcelődőket szerintem el lehetne intézni egy "jelentem a hozzászólót" opcióval. Az operátor leellenőrizné az adott hozzászólást hogy tényleg jogos-e a feljelentés majd írna egy levelet neki hogy 1. a hozzászólását törölték 2. ha még1x előfordul hogy valaki jogosan feljelenti törlik a rendszerből. Tiszta ügy, és segítene.


Más: szerintem elég sokan használják az oldalt, jó a forgalom, lehetne egy kicsit szebbé varázsolni. Vagy csak áttekinthetőbbé a bal oldali menüt.


Megint más: ha nem is lehet lezárni a kéréseket (hiszen lehet 2 év múlva valakinek pont azok a válaszok lennének hasznosak), csak nekünk lehetőségünk legyen a saját listánkból törölni a kérdéseinket illetve az általunk megválaszolt kérdéseket az áttekinthetőség kedvéért. Ezt tényleg hiányolom.

2010. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem leginkább az nem tetszik, hogy keresésnél nincs mód a találatok időbeli rendezésére, hanem összevissza (legalábbis egy számomra nem egészen világos rendezési szempont szerint, talán a kérdések karakterben mért hossza alapján) dobja ki őket. Az, hogy a politikai véleményem miatt a teljesen értelmes és kulturált stílusban megírt hozzászólásaimat lepontozzák, az nem az oldal, hanem egyes felhasználók hibája, illetve túlságosan nem is érdekel. Ha lemegyek 50% alá, majd csinálok másik reget, és ezt meghagyom a politikai iszapbirkózásra, a másikkal meg osztom a többi kategóriában a jótanácsokat.
2010. márc. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
64%
Nekem minden tetszik itt. :)
2010. márc. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az nem, hogy lehet lefelé pontozni. Pl ha politikai vitába tévedsz akkor ott hajlamosak igazságtalanul lepontozni. Miért nem csak felfelé lehet? Így mindenkin egyértelműen látszana a hozzászólásainak színvonala.
2010. márc. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Továbbá az ilyenek miatt nem lenne hülyeség tényleg kizárni bizonyos felhasználókat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..

2010. márc. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Én egyedül azzal értek veled egyet, hogy lehessen pontozni a kérdezőt (bár ott is menne a lepontozás és sértődés, szóval meggondolnám).

Kérdést törölni hülyeség. Másnak lehet, hogy szüksége lesz rá.

A választ törölni nem lenne jó, mert egyszerűen nem. A módosítással is max. 5 perc határidőn belül értek egyet. Ennyi idő alatt lehet javítani a helyesírási hibákat, vagy odaírni, ha lemaradt egy mondat.

Az utolsó meg szerintem hülyeség.


Ja, és egyéni ötlet: szüntessük meg a pontozást. Felesleges vitákra ad okot.

2010. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

az tényleg jó lenne, ha legalább a saját kérdéseim litából kilehetne törölni kérdést, de úgy hogy megmaradjon, csak az én listámban ne.

mert van néhány kérdés,amit nem szerétném, hogy valaki véletlenül meglásson..

2010. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
nekem az, hogy nem írja ki az író, és az én nevemet. esetleg a többi válaszadóét
2010. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!