Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Amikor -vagy ha- válaszolok...

Amikor -vagy ha- válaszolok egy "üzenet"-re, akkor látszik-e a válaszomon a nevem? (Ami a "saját menü" felirat alatt van, az "üzeneteid" fölött? )

Figyelt kérdés
Vagy biztos, ami biztos, inkább válaszoljak az adott kérdésnél.

2016. jan. 5. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben látszik a neved, akkor is ha a kérdéseknél rejtett. Valahogy muszáj azonosítani a levelek feladóit, különben nem tudnád a különböző feladókat megkülönböztetni egy idő után.


Csak úgy maradsz anonim, ha nem válaszolsz üzenetekre, és helyette a kérdéshez írsz választ.

2016. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Csak azért kérdeztem, mert az üzenet küldőjének nem látszik a neve, szóval nem egyenlő a helyzet.

2016. jan. 5. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Az üzenet küldőjének látszik a neve. Épp ezt mondja az egyes.


Az nem látszik, ha te írsz valakinek. Tehát ha nem egy megkapott üzenetre válaszolsz, hanem egy kérdés vagy válasz alatti "Privát üzenet" gombra kattintasz, akkor nem látod, hogy hívják a címzettet. Ő látja, kitől kapta, és ha válaszol, akkor már te is látod a felhasználónevét.

2016. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyre kevésbé értem. Biztos az én hibám.


Volt egy kérdés, amire válaszoltam.

Valaki írt nekem üzenetet, arra a válaszra; ami megjelent nálam a saját menü alatt,ami alatt még ott van írva az én nevem is, ahogy a hivatalos irataimban is írva vagyon; és még azalatt, pirossal, hogy üzeneted van.

Ráklikkelrem a piros üzeneted van-ra.

Kijött egy másik lap, aminek a tetején egy csupakisbetűs nem név+ szám volt, hogy onnan jött az üzenet.

Ráklikkeltem, hogy elolvassam. (VAGY MÁR AZT SEM KELLETT VOLNA?)

Elolvastam.


Most jött a kérdésem. Hogy ha privát üzenetben válaszolok, mi lehet majd az én válaszüzenetemben ,hogy kitől jött. Nekem a rendes, igazi nevem van a lapra írva, az megy át, vagy lehet valami más ,amit esetleg akkor kaptam -vagy talán magam választottam, nem emlékszem-, amikor regisztráltam ide?


Ha válaszolok, megtudja-e. megtudhatja-e akinek válaszolok, a nevemet? Nem titok, nincs is benne semmi rossz, de elképzelhető, hogy ismerős; sőt.

2016. jan. 6. 04:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A "csupakisbetűs nem név+ szám" volt a küldő felhasználóneve.


Ha erre válaszolsz, akkor a te választott felhasználónevedet fogja látni a címzett, azt, amit a bal felső sarokban te is látsz a "Saját menü" alatt.


Ha a valódi, anyakönyvezett nevedet választottad felhasználónévnek, akkor azt. Ebben az esetben - már ne haragudj - meg kell jegyeznem, hogy hülye vagy.


Mielőtt megkérdezed: nem lehet felhasználónevet változtatni. Ha nem tetszik, akkor regisztrálj újra, más néven.

2016. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Hát akkor, úgy néz ki, hülye vagyok. Mindig tanul az ember.

2016. jan. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!