Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is így vagytok a lepontozás...

Ti is így vagytok a lepontozással?

Figyelt kérdés

Több féle ember van, aki lepontozza a másikat.


- a sértődékeny

- a sértődő

- a naiv

- a hazug

- és az akinek fáj az igazság


Ezek alapján, ha kifogsz ilyen embereket, akkor tuti hogy leszavaznak a p*be, még akkor is mikor próbálsz ésszerű lenni, mikor 1000 karakterben érvelsz nekik, de neeeem, akkor is lepontoz, mert fáj az igazság avgy mert megsértetted a csodálatos lelki világát.


Valaki?? Még valaki?? Ezen nem akad ki senki?



2016. jan. 8. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
De, és utálom az ilyeneket. Emlékszem, egyszer azt írtam hogy nem szeretem Ariana Grandet. Másnap amikor feljöttem láttam, hogy nagyon-nagyon sokan leszavaztak emiatt...
2016. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
De igen, és ha találkozok ilyennel, akkor felpontozom azt, akit lepontoztak abban az esetben ha igazságtalanul leértékelték a hozzászólását. Mást nem tudok tenni.
2016. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én teljesen ártatlanul beírtam egy kérdésbe hogy b*zi, még csak nem is olyan szövegkörnyezetben, hog valakit kritizáltam volna és kiírta a gép, hogy most nagyon fognak figyelni, mégegy ilyen szó és letiltanak, blabla...

Amúgy én is ki szoktam ezeken akadni, csak nem értem, hogy mi a külömbség a sértődő és a sértődékeny közt

2016. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én azt utálom nagyon és azon akadok ki, amikor valaki olyan választ pontoz le, ami nem lehet hasznos vagy nem hasznos, hanem pl. azt kérdezik hogy mi a neve a gyerekednek?

És igen, kiakadok azon, ha csak úg ylepontoznak egy amúgy jó választ.

2016. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

menjetek kicsit a politika rovatba, ott igazi csemege lepontozás megy.

ha leírod Fideszeként, hogy az ég kék, és a fű zöld, akkor jönnek a baloldaliak és lepontoznak mert egy mocskos hazug ember vagy.

én ilyenen már fel sem húzom magam.

a legnagyobb pontozások a család és a politika kategóriában vannak, oda jár a legtöbb frusztrált szerencsétlen ember.

2016. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján könnyű belátni, hogy a pontozásnak nincs sok értelme, nem a valóságot tükrözi, nem éri meg felháborodni rajta. Persze én is úgy vagyok vele, ha egyetértek valamivel, jól esik pacsit adni rá. A legjobb, amikor a kérdező köszöni meg, netán oda írja, hogy eljutott egyről a kettőre, elgondolkodtatta a válasz (esküszöm, ez jobb, mintha rábólint, hogy "milyen igaz", miközben nem biztos, hogy igaz, én is tévedhetek). De a lényeg, hogy akkor mindegy, ki minek értékelte a választ, a kérdezőnek segített, ez már elég.
2016. jan. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Tudomány kategóriába kerül ki ezotériát érintő kérdés, vagy fordítva.. na az ilyen kérdésekhez bárki írhat bármit, igazságtartalomtól függetlenül garantált az alacsony százalék! Vagy az ezósok pontoznak le, vagy a tudomány emberei.

Egyébként a probléma abban gyökeredzik legfőképp, hogy nagyon sokan nem "Hasznos/Nem hasznos"-ként kezelik a pontozást, hanem "Tetszik/Nem tetszik"-ként. Elég nagy probléma sajnos, hogy nem érzik át a különbséget :(

2016. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kiírtam egy elég komoly kérdést, és engem is moderáltak a drágák. Oké tényleg, köszi hogy van ez az oldal meg minden, de azért azt a határt ne húzzátok már be ilyen keményen.


A lepontozásban nekem azért esik rosszul, mert egy kétségbeesett ember segítséget kér, erre jön az a néhány embertípus, aki a troll, a pesszimista, a feminista, a kommunista, a liberalista meg a többiek. Egy jó hosszú választ ír az ember, próbál reális maradni a sok agyhalott között, hogy valóban normális választ ír. Erre a kérdező visszakérdez, hogy "Ez tényleg bejöhet?" stb... erre egy b**romarcú utánaírja, hogy "Ne higyj neki, nem véletlenül van 55%-on a válaszadó mutatója!" Ez ilyen neb****dmámeg!


Bocsi, tényleg, ezzel nekem semmi célom nincs. Csupán már olyan jól esik kisírnom magam ilyen téren...


Ui: most sem engedi elküldeni ezt a választ mert szerinte a b**romarc csúnya szó.

2016. jan. 13. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a gond.

Egy ember %-a simán lemehet így, és onnan kezdve ő itt súlytalan.

2017. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!