Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Remélhetünk ettől megoldást a...

Remélhetünk ettől megoldást a lepontozók miatt?

Figyelt kérdés
Jeleztem a vezetőség felé, hogy egy csapat itt szórakozik a játszótér helyett, hogy a normálisan válaszolókat, minden alkalommal lepontozza. Kértem találjanak megoldást a problémára. Szerintetek lesz foganatja? Mert az oldal nem ezért jött létre.

2016. jan. 11. 02:18
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
61%

leszarják.

a pénz így is úgy is dől a bannerekből, a látogatottság nem fog csökkenni, az oldalt meg nem csak ezért nem fogják átszabni mert itt néhányan nyomkodják a piros kezet.

menjél kicsit a politika rovatba, vagy a családi kapcsolatokba, de a vallás kategóriába is benézhetsz, ott azóta nonstop megy a lepontozás mióta létre jöttek, függetlenül attól, hogy milyen választ adtál.


http://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista


itt meg csemegézz egy kicsit, nézd meg az összesített toplistában az első helyen több mint 300.000 ponttal ki vezet, és hogy mindezt a piros, vagy zöld kezek nyomkodásával szerezte.

a többi felhasználót is érdemes nézni, mennyi pontot kaptak értékelésért.

természetesen ez önmagában nem lehetséges ennyit értékelni, hisz több mint 300.000 válaszra kellett volna rányomni, 100% hogy valami szoftveres dologgal nyúltak bele, és ha ez nem szúr szemet az oldal üzemeltetőinek, akkor sztd érdekli őket az ami itt megy?

beszélgettem egy informatikussal, és ő mondta hogy lehet írni olyan programot simán, ami automatikusan pontoz annak függvényében, hogy pontszámot is kapjál érte.

mert ugye ha egy 100%-os válaszra nyomsz egy pirosat, akkor azért nem jár pont, sőt ugye pontlevonás jár.

de ha egy 52%-osra nyomsz pirosat akkor már esélyes hogy kapsz érte 1 pontot.

2016. jan. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
20%
Milyen csapat? :)
2016. jan. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
35%
Egyszerűbb összeesküvéselméleteket gyártani valami fantom lepontozóbrigádról mint elgondolkozni azon miért is pontoztak le ;)
2016. jan. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
44%

egyébként nincs itt semmilyen lepontozó csapat.

ha nagyon össze szedném magam akkor egy hét alatt össze tudnám hozni egyedül, hogy minden választ 20-30%-osra pontozzak.

kell hozzá 3-4 regisztráció, különböző IP-k alatt futtatva, néhány hasznos válaszolás (természetesen nem ebben a kategóriában) hogy nőjön a százalékom, ezáltal a hasznos értékelési százalékom is növekszik.

és ha kellőképpen feltoltam az összes regisztráció százalékát akkor onnantól kezdve a 3-4 profil segítségével magamnak is tudom emelni a százalékot, tehát magamat felpontozom, a többieket pedig le.

természetesen akinek ehhez van türelme, és SOK ideje az egy nem normális ember.

eleve ezért faxság a pontozási rendszer, mert egyszerűen kijátszható, ha valaki van olyan gyökér hogy az idejét erre pazarolja.

2016. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%
Tengor elég komolyan nyomja... 13 pont értékelésért... :)
2016. jan. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Baxki, csak 5866.vagyok a toplistán, hogy fogok így elaludni?

Azt hittem legalább az első 5000-ben benne leszek.:,(


Komolyra fordítva a szót,nem nagyon tudnak mit tenni a lepontozások ellen,ha tényleg van itt ilyen brigád, hát törjön le a kezük.

2016. jan. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

A családi kapcsolatokban már én is észrevettem,adhatok bármilyen választ,mindig lepontoznak szinte.

Érdekes...

2016. jan. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
Eltévesztetted a kategóriát. Értelmes felnőtt ember nem foglalkozik a lepontozással. Remélem, azért tudsz aludni miatta.
2016. jan. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
hát figyi engem nem zavar, politika, családi kapcsolatok kategóriába már megedződtem. Ott bármiért le leszel pontozva.
2016. jan. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

#9

A politika még érthető, ott az emberek véres szájjal tudják a vélt,vagy valós igazukat védeni,de a családi kapcsolatokban, kaphatott az ember bármilyen nevelést,némi józan ész azért nem árt.

2016. jan. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!