Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha letiltották egy barátom...

Ha letiltották egy barátom fiókját, akkor mikor jöhet vissza?

Figyelt kérdés

[link]



Ezt írja ki neki.


2016. jan. 25. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Végleges a tiltás, ha nem ír ki lejárati időt.
2016. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ezt írja ki. Az az érdekes hogy be tudott lépni tegnap.
2016. jan. 25. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegleges.
2016. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Belépni be tud. Minden passzív tevékenységet is meg tud tenni. Pl. a kérdéseket el tudja olvasni, figyelni tudja a kérdéseket, kulcsszavakat.

Nem tud kérdezni, választ írni, értékelni. Azt hiszem jelenteni sem.

A tiltás végleges szokott lenni. Esetleg írhat(sz) a modinak, ha nem tarja (tartod) méltányosnak.

2016. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan soha többé nem jöhet vissza, esetleg új felhasználóval ha regisztrál, csak mondjuk azt a szabályzat tiltja ha szigorúan vesszük..
2016. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

muhahaha xd

én már a számát sem tudom, hogy hány ilyen kék üzit kaptam :D

egyébként régebben nem volt végleges a tiltás, nekem volt olyan accom ami fél év után újra aktív volt, de ez mondjuk az nem mostanában történt...

elvileg a bannolás és a tiltás között az a különbség, hogy a tiltás feloldható, a bannolás viszont végleges.

ezt könnyen ki lehet deríteni, kell privit küldeni neki, ha elküldi akkor csak tiltva van, ha elküldésnél azt írja ki hogy a felhasználó tiltva lett, vagy az accja törlésre került akkor bizony véglegesen bannolták.

egyébként nekem van egy olyan sejtésem, hogy pl. ha bejegyzett tiltás alatt lévő IP cimről jelentkezel be, akkor automat megkapod az "instant bannt".

ehhez elég ha egy olyan wifire csatlakozol aminek az IP-je fent van a gyik tiltólistáján.

minden esetre kicsi az esély, hogy valaha arról a gépről és modemről fog tudni gyikezni, főleg ha nem elég jártas a témában :D

2016. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet csak fiók tiltás, de lehet hogy végleges IP tiltás. Mondjuk látom Android rendszerű mobilról csapatja. Simán ha legközelebb fellép a netre, csinál új mail címet, és azzar beregisztrál újra, mivel ha IP tiltást is kap, dinamikus IP-t kap minden új fellépéskor. Szóval akkor már nem lesz blokkolva.
2016. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!