Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tekintik a moderátorok...

Miért tekintik a moderátorok "reklámnak" azt a hozzászólást, ami egy adott témához kapcsolódó linket tartalmaz (cikket, videót)?

Figyelt kérdés

Mert gondolom azt senki sem gondolja, hogy én mondjuk a youtube-ot akarom reklámozni. Berakok egy videót, és megkérdezem, mit szólnak az emberek. Mondjuk egy politikai videót, és akkor arról lehet vitatkozni. Vagy belinkelek egy témához kapcsolódó cikket.


Miért kell az ilyen hozzászólásokat / kérdéseket törölni? Hol itt a reklám?


2010. márc. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen teszek be linket politikai témákban, de még sose törölték. A nélkül nem is nagyon ér semmit a kérdés, mert a linknél található hírről, képről stb. kérek véleményt. Most is láthatsz több linkes kérdést a politika rovatban. Biztos, hogy csak ezért törölték?
2010. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több helyre is beírtam ugyanazt. Egy elég aktuális politikai kérdés kapcsán találtam egy politikai témájú (csak idézeteket tartalmazó, egyáltalán nem szélsőséges, közismert hírportálon szereplő) cikket, amit két kérdés alá is belinkeltem (mivel mindkét kérdés ugyanarra vonatkozott, mégsem törölték, mint duplikációt).


Erre ma reggel olyan üzenetet kaptam, hogy a bejegyzéseim reklám-jellegűek voltak, és ne csináljak ilyet, mert ki leszek tiltva.


Nem mintha ez most annyira megrázott volna, csak nem értem, miért? Politikai cikkeket reklámoztam volna? Azt sem értem, hogy értették ezt pontosan.


Ez előtt pár nappal meg egy politikai tartalmú youtube-videót tettem fel, és megkérdeztem, hogy mi az emberek véleménye a látottakról. Többszáz ilyen videó van a politikai témában. Az enyémet pedig törölték. Nem értem...


Egy éve vagyok a honlapon, ezen a héten fordult elő ez velem először.

2010. márc. 29. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd a moderátorokat, a reklámozni érkező felhasználók pont ezt csinálják, mindenhova elhelyezik ugyanazt a linket, a saját weboldalukét vagy amit reklámozni akarnak. A moderátorok ezt általában kiszűrik, és valószínűleg nálad is ez volt, ami szemet szúrt: több helyre ugyanaz a link. Ők is emberek, hozhatnak hibás döntést, védd meg magad a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címre írt levélben, vagy kérdezd meg ugyanitt, miként jutottak erre a következtetésre. Lehet még bocsánatot is kérnek tőled, mert hibáztak. :)
2010. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

21.06.


Jogos, azt hiszem teljesen igazad van.

Spongyát reá.

2010. márc. 30. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!