Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi hatarozza meg, h ki hany...

Mi hatarozza meg, h ki hany szazalekban ad hasznos valaszt?

Figyelt kérdés
Ebben a temakorben surun valaszolgatok es sosem bunkon,lekezeloen,tenyleg segitokesz szoktam lenni,megis keves szazalekban irja,h hasznos valaszokat adok. Ez miert van?
2016. febr. 6. 18:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
97%
mert mások lepontoznak.
2016. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki összevissza pontoz fel-le, hangulattól is függően. Itt ez van.
2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Multkor egy temaval kapcsolatban leirtam a sajat tapasztalatom es azt is lepontoztak! Mikor rakerdeztem,azt irta ra az illeto,h hulyeseget irtam! Hiaba mondtam,h de ez megtortent dolog es azt irtam le,hatha a sajat eletemben tortent tapasztalattal segitek... De ez egyebkent tenyleg zavaro,mert sokszor ha latok olyan kerdest,amire tudnek en is szepeket irni,akkor is normalisan,segitokeszen valaszolok! Igy teljesen hiteltelennek tunok,hiaba teszek meg minden tolem telhetot
2016. febr. 6. 18:53
 4/15 anonim válasza:
46%

Az hogy kivel értenek egyet!


Miért van ennyi %-om? Azért mert nyers vagyok és nem átlag ember.


Ha feltesznek egy kérdést. Pl szilikon vagy sima igaz mell. Ha azt írom, hogy szilikon le leszek pontozva, csak példa volt. Pedig véleményt kértek... Vicc az oldal ebből a szempontból. Itt annak van magas %-a aki az átlaggal ért egyet.

2016. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen mindegy hogy mennyi pontod gyűlik össze, vagy vész el, vagy hány %-os vagy. Mindenki másképpen gondolkodik, vélekedik az adott válaszokon.

ne akarj itt mindenkinek megfelelni. Én is voltam már 97%-os. Most meg 79. És? Mi van akkor?

2016. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
96%

Annak van magas %-a, akinek szerencséje van. Én van, hogy annyira hülye kérdést látok, hogy trollkodok valamit, és 100%-ra értékelik, máskor meg a legértelmesebb választ is lepontozzák 0-ra, mert nekik nem szimpatikus. Sokszor meg nem is értékel senki. A másik, hogy nem lehet módosítani az értékelést, így pl. van, hogy elsőre lepontoznak, aztán írják, hogy ja tényleg, igazad van. Velem olyan is van, hogy telefonon rosszat érzékel, azt se lehet módosítani.

Egyébként szerintem józan ésszel meg lehet ítélni, hogy egy válasz hasznos-e vagy sem (elvégre pontozásnál is el kell tudni dönteni), tehát lényegtelen hány százalékon vagy. Vagy megfogadja a tanácsod, vagy nem.

2016. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én a TOP 10-ben vagyok. Volt, hogy hetekig 1 percre sem kerültem le az első helyről , de mindig itt vagyok a top 10 ben, nagyon régóta.


Én normális válaszokat adok és ott segítek másokon ahol tudok...mert ráérek, mert emberséges vagyok és mert van sok tapasztalatom.


A nevemet kb. 2 hónapja rejtettem el, mert megelégeltem, hogy minél ismertebb lett a nevem, annál inkább csak trollkodásból is belém kötöttek és lepontoztak, illetve zaklattak privikben.

Ezen túl kell tenni magad... nekem is sikerült. Jól esett, hogy "ismernek" de inkább lemondtam róla, mert már negatív oldala erősödött a dolognak.

Ne foglalkozz a pontozással, százalékokkal :)

Válaszolj, segíts akin tudsz és szard le a sok birkát :)

2016. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dehogyis,nem errol van szo! Nem akarok en senkinek megfelelni! Csak mikor lepontoznak egy szamomra erthetetlen dolog miatt,aztan hozzam vagjak egy teljesen korrekt valaszom miatt,h hiteltelen vagyok es ez latszik a %-omon is,az kisse zavaro,mert tenyleg segiteni probalok!
2016. febr. 6. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik válasznál rám ismert egyik ismerősöm. Sokat társalogtunk a gyakorin, miközben az én válaszaim lepontozta, az övéit meg egy másik felhasználónévvel felpontozta. Ha ez neki jó szórakozás akkor tegye.
2016. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez butaság.Hetek óta ott vagyok a top 10-ben.

De a héten is vagy 10-kérdésemet 0-ra pontoztak.Majd 2-nap múlva már 82%-on volt. A 74%-se sok de akkor is lepontoznak.Főleg amikor a trollok (tizenéves unatkozó gyerekek) megérkeznek.

Ne a pontra hajts.Annak örülj.Ha kapsz egy privát köszönő levelet a segítségedért, mert ilyen is van!

2016. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!