Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az nem abszurd, hogy a tini...

Az nem abszurd, hogy a tini párkapcsolatok van elől a kérdések közt?

Figyelt kérdés
Nem értem miiért a tinik szerelmi és szexuális kérdéseit kell folyton olvasni a lap alján, amikor inkább a felnőtt párkapcsolatoknak kellene ott lennie. Nem fordítva kellene lenni? És miért jó, hogy tinik felnőttes kérdéseket tehetnek fel 12-13 évesek, amikor nekik egészen mással kellene foglalkozniuk.
2016. febr. 19. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,milyen kérdés van elöl,meg hátul,viszont azt észrevettem,hogy egy csomó kategóriában tizenéves tiniknek vannak hatalmas problémáik,mintha nagy életgyötört idős emberek lennének,közben csak az a bajuk,hogy 30 kiló helyett 32,szerintetek dagadt vagyok?
2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel a felnőtt kapcsolatok és a szexualitás kategória elvileg 18+, szóval ha kint lennének a kérdések, akkor eleve az egész gyk 18+ lenne tőle.

Más kérdés, hogy ez mennyire jó, most a tinik gondolom egymás között osztják meg a tapasztalatlanságukat, korábban legalább előfordult, hogy amikor valami nagyon agyament kérdést tett fel valaki, akkor néhány tapasztaltabb felnőtt helyretette az illetőt. Most nem is tudom, mi mehet abban a kategóriában :D

2016. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18+-os épp ez az, a tini kapcsolatokban is felnőttes kérdéseket irkálnak ki, 12-13 évesek felnőttként élik szerelmi, szexuális életüket, a felnőtt olvasók, pedig olvassák a tinik korai szexuális és szerelmi kérdéseit amikor az épp aktuális kérdéseket nézik, ha pedig felnőtt kérdések érdekelné, akkor külön rá kell menni oldalt. Szerintem pont fordítva kellene, a tiniket kellene eltenni oldalra, de én alapból nem engednék tini szerelmes/szexuális topicot.
2016. febr. 21. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs is tini szex kategória.
2016. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel tini kapcsolatból akár naponta 2 is lehet egy embernek, és ők sokkal tapasztalatlanabbak is, így ők árasztják el a kérdéseikkel az oldalt, már csak statisztikai alapon is... Nekem mondjuk nem tűnt fel. A kérdéseik feltevésével kapcsolatban meg, inkább kérdezzen, hátha van 100ból 1 olyan kérdés amiből tanulhatnak.

12-13 évesen már többen túl vannak olyan dolgokon is, amin nem feltétlen kellett volna. Ez van, akkor már inkább kérdezzen, ha nem ért valamit.

2016. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!