Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudom töröltetni a...

Hogy tudom töröltetni a fiókomat az oldalról?

Figyelt kérdés
Rendszeresen felhúzom magam a válaszadók tahóságán/önzésén/tapintatlanságán/ostobaságán/stb. és esélyt sem akarok magamnak adni, hogy válaszolhassak az ilyenekre (nem bírom ki, általában visszaszólok, ha kell). Ez az oldal sajnos mára az átlag fásult és pesszimista magyar emberek dühöngője lett. Én nem akarok köztük lenni.
2016. febr. 27. 18:51
 1/5 anonim válasza:
Írj a moderator@gyakorikerdesek.hu-ra
2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
info@gyakorikérdések.hu-ra írtam, közben rátaláltam
2016. febr. 27. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Menekülj csak
2016. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel kevesebb felhasználó.
2016. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt van:


Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?

A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid.

A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek, hiszen ezekhez már mások is hozzáadtak dolgokat (kérdéseidhez válaszokat írtak, válaszaidra reagáltak, vagy válaszaidat értékelték).

A regisztrációd törlését - amennyiben jól meggondoltad -, biztonsági okokból csak e-mailben kérvényezheted. Kérlek, hogy a regisztrációdhoz beállított e-mail címről küldj egy e-mailt az info@gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.


http://www.gyakorikerdesek.hu/adatmodositas

2016. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!