Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdésekben miert...

A gyakorikérdésekben miert nem jelenik mega "behajtani tilos" tábla 16% fölött vagyok 164 pontal?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy valaki azt higgye, hogy rossz helyen jár és elkattintson, mert a behajtani tilos táblán áthajtást a KRESZ bünteti :)
2016. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom de a feleletet anyira se értem mint amit kédeztem.

Remelem kerül egy komoly válaszoló is.

2016. márc. 3. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszedték már pár kérdésed/válaszod, vagy még új vagy. Ha egyik sem akkor nem tudom, írj nekik e-mailt.
2016. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bent van a szabályzatban:

Sértő, vagy szabályellenes tartalmat találtam. Hol jelezhetem?



A kérdések, illetve a válaszok sorában megtalálható piros behajtani tilos jelre kattintva tudod az adott kérdést, vagy választ jelenteni a moderátorok részére. A jel megnyomása után a jelentés indokát is meg kell adni, a listából kiválasztott linkre kattintva. A jelentés funkció csak a legalább 15 pontot elért felhasználók számára látható.

2016. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!