Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek nem férne rá az...

Szerintetek nem férne rá az oldalra egy új kinézet?

Figyelt kérdés
Nagyon régi design-t használ, plusz egy ilyen jellegű oldalnak a funkcióit is lehetne bővíteni rendesen. Még ha egy elhagyatott oldal lenne, megérteném, de nagyon sokan használják.
2016. márc. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jogos , sok a kék benne és az üzenetre 3szor kattintasz mire eléred . Lassú is és az időkorlát felesleges .
2016. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának nem hiányzik a sok csicsa, ha pedig a kéken változtatnának, az vagy fekete lenne, vagy szürke, vagy rózsaszín.
2016. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ezt úgy kéne, hogy lennének témák, és te választod ki, hogy melyik legyen.

Aztán akinek nem jó az alap kék az megváltoztatja.

De nekem tetszenek ezek a színösszeállítások.

Üzenetekkel sincs semmi gondom.

2016. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a dizájn, gyorsan betölt, a csilivilitől belassulna szerintem :) Mobilfelületet a napokban csináltak, úgyhogy nem kizárt, hogy már dolgoznak még ezen is :)
2016. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megfelel így.
2016. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Hát szerintem is ideje lenne új funkciókat adni neki. Sok lehetőség van, de csak egy közülük: nekem nagyon tetszene ha a válaszokhoz lehetne valamilyen formában kommentet fűzni (ami nyílvános, mert ugye jelenleg csak üzenetet lehet írni). Így nem egy egy másik válaszban oltogatnák egymást.

A dizájnt is lehetne változtatni, bár azt szerintem nem feltétlenül érdemes túl nagy mértékben.

De én most örülök, mert régóta vártam h legyen az oldalnak mobilos verziója, és lett. Már ez is fejlődés, örülni kell neki, és reméljük, hogy lesznek még fejlesztések :D

2016. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!