Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha feltettem 2 különböző...

Ha feltettem 2 különböző kérdést ugye nem tudják mások azonosítani h ugyanaz a személy írta ki őket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd meg a kérdést. Ugyanazt látja a többi felhasználó, amit te is: semmilyen azonosításra szolgáló információ nincs benne.


Legfeljebb a kérdéseid hasonlósága vagy egyedi megfogalmazás, szóhasználat, hibák használatából lehet következtetni, hogy lehet ugyanaz az ember írta ki. Ez viszont csak tippelés, és semmi nem igazolja ezt az oldalon. És persze mindenki azt hisz, amit akar. Ha nem feded fel magad, más sem fogja tudni.

2016. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%

Azért a % elég komoly info.

Meg a magyar tudásod hiánya is igen jellegzetes.

2016. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves 22:11 ezt rám értetted vagy általánosságban beszéltél?
2016. ápr. 25. 07:29
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Rád, de nem kerestem meg a másik kérdésed.

De, ha elém kerül, valószínűleg felismerem, annyira jellegzetes vagy.

2016. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek nem írja ki a %-át.
2016. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Demonstrálnád hogy mégis mi a helytelen az írásmódomban? A "h"-t hogyként értelmeztem mint sokan mások. Ha jól tudom ez egy elfogadott rövidítés.
2016. ápr. 25. 16:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a hasznosakért pedig külön hálás vagyok.
2016. ápr. 25. 16:55
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha feltettem 2 különböző kérdést <VESSZŐ> ugye nem tudják mások azonosítani <VESSZŐ> h<OGY> ugyanaz a személy írta ki őket?

Egy gyorsüzenetben, ami 2 perc múlva eltűnik, még elfogadható, ha a "hogy" szót h-val helyettesíted.

Itt már nem.

2016. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan gyakori itt a „h” használata, hogy a kérdésed belevesszen a tömegbe.

Válaszokban nehéz lenne megszámoltatni, de a kérdés-listában egyszerű.

A tegnap, 17:25 óta megjelent 3021 kérdésben, 374-szer szerepel a „hogy” különálló szóként, és 3-szor van „h” rövidítés. Ezek közül 1, ebben a kérdésben.

2016. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jólvan elnézést hogy siettem mikor kiírtam a kérdést. Mondjuk vesszőket kirakni nem lett volna sok idő,de akkor nem ez érdekelt a legjobban hogy helyesen írjak mindent.. Szerintem feltűnőbbek az olyan kérdések amikben ugyanazt a témát feszegetik már ezredszerre, és keverik a "j"-t és a "ly"-t.
2016. ápr. 26. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!