Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, aki szabadidejében végig...

Van, aki szabadidejében végig a gyakorin lóg és nincs élete?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 01:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van
2016. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kifky válasza:
Jelen :D Egy órája itt ülök és unatkozok az ultralassú laptopom előtt :D
2016. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jah
2016. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én is sajnos, kifejezetten az elmúlt fél évben nagyon rászoktam. nem mondom hogy nincs életem, de a szabadidőm nagy részében általában meg van nyitva, és elég gyakran nézegetek kérdéseket. ebben csak az a rossz, hogy rájöttem, hogy eléggé fel tudnak bosszantani egyes kérdések, vagy a rájuk érkező válaszok. a válaszoknál főleg az a legidegesítőbb, amikor valaki kiír egy tök normális kérdést, és elkezdik szapulni miatta a kommentekben, meg amikor nem tudják tiszteletben tartani mások válaszát, és már csak azért is bele kell kötni, és a földig alázni, de hát ez van amiért névtelen. na és már kezdem észrevenni, hogy én is egy kevésbé kultúrált kommenteket szoktam mostanában visszaírni, ami eléggé elkeserít, szóval azt hiszem ideje lesz leszoknom ól -:,D
2016. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
*gyk-ról
2016. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!