Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki tudom valahogy szűrni,...

Ki tudom valahogy szűrni, hogy amikor rámegyek az "egy véletlen kérdés" gombra, akkor ne találjak annyi gyerekvállalásos kérdést? Már nagyon idegesít, minden második kérdés a szüléssel kapcsolatos itt.

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A véletlen kérdésnek pont az az értelme, hogy sehogy nem befolyásolod, mit dob ki. Úgy volna megoldható ez, ha ki lehetne választani egy kategóriát/alkategóriát, ahonnan sorsol a rendszer (vagy épp szűrni), de ilyen funkciója jelenleg nincs az oldalnak. Írj e-mailt a moderátoroknak, hogy volna egy ilyen javaslatod.
2016. jún. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Marhajó; akkor mindenki azt kapja, amit nem bír!


Nekem állandóan tetoválásos kérdések jönnek; hogy gyerekek kérdezik, hogyan csináltathatnák.

2016. jún. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilyen lehetőség még nem megoldott ezen az oldalon.

De miért zavar ennyire?

Ez az oldal már csak ilyen! Bakker, nem csak Te, de én is belefutok értelmetlenségekbe. Van amelyik csupán kamunak néz ki, mert akkora h#lyeség!

Én pl. csak olyan kérdésekre adok/próbálok hasznos válaszokat adni, ami az én érdeklődési köröm is, és olyanok amire tudnék is. Konkrétan, azt a kategóriát célzom, rámegyek, a többit ami meg nem érdekel, azokat lesajnálom, ki X-elem, nem szólok se negatívat-se pozitívat, semmit. Nem vagyok tapló a kérdezővel szemben, amiért ostobaságot, vagy számomra értelemetlent kérdez. Ennyi!

Abban a kategóriában mindig találsz friss kérdést, ami téged érdekel, szóval nem értem, hogy mi ezzel az ekkora nagy ügy? Ha nem tetszik lépj tovább, mást úgysem tehetsz, ezt max. (kevés sikerrel) az oldal üzemeltetőjének panaszolhatod. Én is bele-bele akadok olyan szemet szúró kérdésekbe is, amit kétségbeesett, segítségre szoruló emberek írnak, megnézem, és oltári bunkó hangnemű válaszokkal trollkodnak az agyhalottak, névtelenül, gyáván, és ezt élvezik. Nem ezzel az oldallal van igazán a baj, hanem az elmúlt évek béli felhasználókkal, akik csak provokálni, offolni veszekedni akarnak bizonyos témákban, és az ilyenekre nincs itt szükség. A másik, hogy azért van ez az oldal, hogy itt kérdezzenek! Ez a nevét is tükrözi, szóval ha a harangöntésről, vagy a hangyák-medúzák nemi életéről, a kísértetek vagy mit tudom én miknek a h#lyeségeiről kérdeznek, akkor azt feltehetik, ha nem szabálytalan. Az értelmetlen kérdéseket pedig figyelmen kívül kéne hagyni. Sajnos a legtöbb kérdező nem néz utána, és inkább kérdez, ugyanazt, mint előtte az ezredik, és bővült egy újjal. De ezen nem tudunk változtatni, majd az üzemeltető, ha akar, fejleszt. Javasolni lehet, de emiatt bosszankodni ultrah#lyeség! Ha egyet értesz velem, ha nem, ez az igazság, itt sokan már csak bosszúból írnak a másiknak, mert a kérdése nem tetszik és ezt elítélem, én pl. nem teszek ilyet, régen jobb hangulat uralkodott itt. Ma mindenki türelmetlen, de hát akkor nem való ide az, aki felpörög, mint te esetedben, és magad is feltettél egy kérdést, amelytől nem fog változni semmi. Ne haragudj, de nem megsérteni akarlak, de ezt tűrni kell méltósággal, én is azt teszem.

2016. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!