Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt valahogy lehet úgy kérdést...

Itt valahogy lehet úgy kérdést törölni, hogy tűnjön el a kategória listájábül is?

Figyelt kérdés

Kitettem egy kérdést, és állandóan piszkálnak a válaszadók, pedig és senkinek se ártottam egy egyszerű kis kérdéssel.

Lehet valahogy úgy törölni?



2016. jún. 8. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj az adminnak. Ő megteszi.
2016. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Te így nem törölhetsz.

Így helyes, mert ha tehetnéd, azzal sértenéd a választ adók szabad véleménynyilvánítás jogát.

Ha nem kérdezel, nem válaszolnak.

Ha mégis kérdezel, de nem érdekelnek a válaszok, ne olvasd.

2016. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alain Delon ***** válasza:
2-re: Ez érdekes felfogás. Milyen szabad véleménynyilvánítás joga? A kérdezőnek nincs joga meggondolni magát, hogy már nem akarja kérdezni?
2016. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
3: de van. de ennek semmi köze ahhoz, hogy a kérdés törölve van vagy nincs. ha már nem kíváncsi a válaszokra, ne olvassa.
2016. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alain Delon ***** válasza:
4-re: Az hogy sértené a szabad véleménynyilvánítás jogát, ha törölné a kérdést? Az is sérti a jogot, ha valami nincs megkérdezve, de valakinek mégis volna véleménye a "kérdésről"?
2016. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt nem én mondtam, hanem egy másik válaszoló. tőle kérdezd hogy értette.
2016. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alain Delon ***** válasza:
6-ra: Bocs. Arra nem figyeltem.
2016. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!