Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet ilyen kevés %-ot...

Hogy lehet ilyen kevés %-ot elérni?

Figyelt kérdés

Láttam egy váladzolót, aki 8%-ban ad hasznos válaszokat (3. vaszoló):

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..



#Röhej :D
2016. jún. 30. 10:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*válaszolót
2016. jún. 30. 10:20
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Több technikája is van ennek.

Pl. ha az ezóban értelmese válaszokat adsz, akkor gyorsan megy lefelé.

De meglepő módon a kajás kérdéseknél is ez van.

Politika sem rossz terep.

2016. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De 8%? ...
2016. jún. 30. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Láttam kevesebbet is, sőt mínuszban is vannak egyesek, csak azt nem mutatja a rendszer.
2016. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először még mindenki minuszban van, de azt a felhasználót már letiltották és annyi idő alatt 8%-ot tudott összehozni, miközben más 90%-on van...
2016. jún. 30. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha elkezdesz válaszolgatni az ezotéria, politika és vallás témákban akkor igen gyorsan elkezd lefele csökkenni a százalékod...

Főként az ezóra igaz, hogy ha értelmes, de a kérdező véleményével nem egyező választ adsz egy olyan kérdésre, mint pl. "A NÁZA felvételén Ufók szívják le a Napot. Szkeptikuskák erre mit léptek?" akkor máris jön egy lepontozó brigád és % szempontjából a földig döngölik a hozzászólásod.

2016. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem el az ilyen baromságokat és ennek megfelelő válaszokat szoktam adni, de még nem nagyon pontoztak le az ezotéria kategóriában sem.
2016. júl. 2. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!