Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak, ha kiírtam 1...

Mit csináljak, ha kiírtam 1 kérdést, és még nem kaptam rá választ, de nagyon szeretnék, és a kiemelés sem segített?

Figyelt kérdés

Választ se kaptam, és az éterben is elveszik a kérdés, mert az "internet" kategóriában 1-2 napon belül túl sok a még frissebb.

Hiába emeltem ki kb 2 napja, már elfoglalja a "kiemelt kérdések" oldalt a még később kiemelt kérdések. Se a kiemeltek között nincs már az ominózus kérdésem, se újra kiemelni nem tudom (mert csak napok múlva fog letelni az 1 hetes határidő).

Akkor most mit csináljak annak érdekében, hogy márcsakazértis kiszúrjam a látogatók szemét azzal a kérdéssel, és még mindig szabályos is maradjak az oldalon? Köszönöm a válaszokat, de csak a normálisakat.



2016. júl. 4. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Írd ki újra...

Esetleg linkeld el nekem hátha tudok segíteni.

2016. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amikor az ominózus kérdéseket (ja, igen, 2 is van) kiírtam, pár nappal azután az egyikkel már meg is tettem azt, hogy megismételtem, már akkor nem látszott az internet kategória első 1-2 oldalán a régi kérdés, de az újat 1 órán belül törölték is amiért újraírtam... ezekre gondoltam amúgy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__78..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__78..

2016. júl. 4. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Na...

Azért nem látod az adatlapját mert letiltott. Nállam is van olyan akinek tudok írni pedig tíltott...fb csinál ilyet...

Azt, hogy miért nem látják azt nem tudom..ne írj oda és kész :D

Egyébként szerintem azért nem kaptál választ mert mindenkinek a könyökén jön ki a facebook téma..hosszan is írtad le..stb én se válaszoltam volna.

2016. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az utsót... ez korrekt válasz, méghozzá egyszerre a jelenlegi és a 2 korábbi kérdésemre is
2016. júl. 4. 20:15
 5/5 A kérdező kommentje:

"Azért nem látod az adatlapját mert letiltott. Nállam is van olyan akinek tudok írni pedig tíltott"


Most találtam csak kontrát erre a válaszra.

Az elmúlt hónapban valamikor megtörtént, hogy tényleg akartam is írni az illetőnek. Meg is tettem. Akkor még mindig nem láttam az adatlapját - mégis elment hozzá az üzim, és mégse az volt, hogy "de hát ő meg akarta szakítani velem a kapcsolatot és ezért tiltott le", hanem ugyanúgy válaszolt mint egy jóbarátnak...

A közelmúltban párszor az is megtörtént, hogy újra láttam az adatlapját - majd később megint "nem volt adatlapja", aztán megint később megint láttam az adatlapját, ez többször is megismétlődött... Valamikor az elmúlt héten is láttam tőle bejegyzést, tegnap megint "nem volt adatlapja", ma megint láttam. Ilyen gyakran nem tudja senki se azt csinálni, hogy letilt-felold-megint letilt-megint felold (régen a feloldás után várni kellett 48 órát az újraletiltással, mostanában meg pár napon belül a teljes eltűnés-feltűnés-újraeltűnés (vagy éppen feltűnés-eltűnés-újrafeltűnés) periódus megvolt... Na EZ hogyan lehetséges?

2016. okt. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!