Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves Moderátorok. Lenne egy...

Kedves Moderátorok. Lenne egy kérdésem, kérlek ne töröljék?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy ha én liteszek egy ismerkedős kérdést azt azonnal törlik. Miközben csomó másik ember is tesz ki,azokat meg nem törlik? De miért? Tényleg érdekel. Nem akarnám,hogy csak emiatt törölnék a fiókomat.Köszönöm.
2016. júl. 13. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de most azt várod, hogy egy modi ide ír neked választ ? Miért nem kérded meg tőlük itt, ezen a címen : Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

Az én tippem, hogy valaki jelent téged,nem "árulhatod" magadat a GYK-en, tiltja a "házirend", tudod ?

2016. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2*Sü ***** válasza:
97%

A moderátorok nem olvassák a kérdéseket. Napi több ezer kérdés jön, tízszer annyi válasz, némelyik A4-es méretű válasz. Nem lenne kapacitásuk mindet elolvasni. A moderátorok csak azt a kérdést, választ olvassák el, amit a kérdés, bejegyzés jobb alsó sarkában található ikonra kattintva valaki bejelentett.


> Miért van az,hogy ha én liteszek egy ismerkedős kérdést azt azonnal törlik. Miközben csomó másik ember is tesz ki,azokat meg nem törlik?


A válasz is ebből fakad. Ha a te kérdésedet valaki jelenti a moderátoroknak, akkor törlik. Ha a másik felhasználó betűre azonos „kérdését” nem jelenti senki, akkor nem törlik, mivel nem kerül a szemük elé.


Amúgy a dolog egyszerű. Ez nem társkereső, nem általános fórum, nem chat, nem közösségi oldal, nem blog, nem képmegosztó, és még egy csomó minden nem. Ez az oldal arra szolgál, hogy valódi kérdéseket tegyenek fel a felhasználók, amire valódi válaszokat lehet adni. Megjegyzendő: Egy kérdés nem attól válik kérdéssé, hogy nyelvtanilag kérdőmondat van benne. Anno régebben azért eltűrték az ilyen „Van valakinek kedve ismerkedni?” jellegű kérdéseket is, bár ez egy eldöntendő kérdés, ami eleve ellenjavallt. De mivel bizonyos kategóriákban lassan a kérdések többsége ilyen jellegű volt, muszáj volt ezeket visszanyesni, mert aki az adott témában valódi, releváns kérdést tett fel, annak a kérdése elveszett a sok ismerkedő kérdés között, a válaszolók is nehezebben akadtak rá.

2016. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2*Sü ***** válasza:
97%

Ja, és a szabály világosan tiltja az ilyen jellegű kérdéseket. Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/help


„Milyen szabályokat kell betartanom a kérdés kiírásakor?” szakasz:


„Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!”


Így az ilyen jellegű kérdésed – hogy ez neked, vagy bárki másnak tetszik-e vagy sem az mellékes – teljesen jogosan kerül törlésre. És ez bizony független minden más tényezőtől, önmagában objektíven értékelhető. Ez olyan, hogy ha a boltban tetten érnek, hogy loptál, attól ennek a súlya mit sem változik attól, hogy mást meg éppen nem kapnak el. Te is érzed, hogy gyenge érv lenne, hogy „de hát mások is lopnak, és ők nem buknak le, akkor miért kellene nekem büntetést kapnom érte”.

2016. júl. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azz tudtam hogy moderátor nem fog válaszolni,de azért megpróbáltam,hátha mégis..xd
2016. júl. 14. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
És látod már le is szedték amit ide válaszoltál, mert nem tetszett nekik, hogy leírtad az igazat.
2016. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en mar kerdest se merek kiirni ezek mindent kitorolnek, valaki jelenti es kesz el se olvassak egybol torlik pedig sokan csak szivatasbol jelentgetik a kerdeseket
2016. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!