Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet beállítani azt,...

Hogy lehet beállítani azt, hogy ne lássák mások, hogy hány százalékban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beállítani nem lehet. Legfeljebb, tehetsz ellene.

Mások, két helyen láthatják.


1./ Az all-time toplistán.


[link]

Mivel itt csak az első ötszáz látható, ha nem vagy köztük, akkor nem látszik az sem, milyen arányban adsz hasznos válaszokat. (Utolsó előtti oszlop: Válasz százalék.) El kell kerülnöd, hogy rajta légy. A képen látható, hogy én elég messze vagyok ettől.

De, ha rajta vagy is, mivel nem jelenítteted meg a felhasználóneved, úgysem tudni melyik vagy.


2./ A válaszaidnál.


a./ rákattintasz a „Válasz küldése” feliratra;

b./ a megnyíló ablakba vagy

- semmit sem írsz, vagy

- írsz, majd kitörlöd;

c./ rákattintasz a „Válasz elküldése” feliratra, utána

d./ rákattintasz „A kérdésre eddig érkezett válaszokat itt tekintheted meg!” feliratra.

Így, senki sem fogja látni, hány százalékban adsz hasznos válaszokat.

De, ha látnák is, mivel nem jelenítteted meg a felhasználóneved, úgysem tudni ki vagy.

2016. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nem nem. Félreértetted. Azért érdekel ez,mert néhány (akár névtelen,akár neves) válaszoló válaszánál,hogy nincs ott hogy hány százalékban adnak hasznos válaszokat,hanem csak az hogy az adott válasz mennyire hasznos. S ezért tettem fel a kérdést.

De azért zöld kezet kaptál. :D

2016. júl. 29. 00:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akik még csak most kezdtek gyakorizni és nem kaptak elég értékelést, nem jelenik meg a százalékuk. :)
2016. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!