Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Idén Októberben 10 éves a...

Idén Októberben 10 éves a gyk. Szerintetek lesz szülinapi update?

Figyelt kérdés

Mennyi esély van rá, hogy az oldal 10. évfordulója alkalmából lesz valami újdonság?

Olyanokra gondolok itt, mint valamilyen új funkció, kezelőfelület, kategóriák, vagy hasonló.



2016. aug. 21. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

kezelőfelületet megszoktam és maradi vagyok, nem szeretem a változást :D

kategóriából rengeteg van így is, nem lehet újabbakat kitalálni, mellesleg csomóba alig járnak az emberek.

Mondjuk ami sok port kavarna, az egy ismerkedés kategória, bár az sose fog bekövetkezni :D

2016. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem egy éjszakai modul beleférne, hajnalba a fehér háttérszín nagyon vakít :D
2016. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%

Én szeretném,hogy legyen. :) Ismerkedés kategória nem ártana. :D Mielőtt valaki lehülyéz vagy ilyesmi, elmondom,mire gondolok. Az ismerkedés kategória olyanokat lehetne kérdezni, mittomén pl.: Ezt hogy illik ekkor csinálni, vagy csak simán chatelni :D

Azt szeretném,hogy pontozás helyett legyenek rangok,az úgy sokkal izgalmasabb lenne. :) Csinálhatnának profilokat ( ezt úgy értem,rákereshetnénk mások profiljára,bejelölhetnénk őket barátként, és csinálhatnának olyan funkciót,hogy ki mikor volt utoljára aktív, bár ez kicsit facebookos :D ). De sztem az ötlet nem rossz. Igazából rá férne az oldalra egy jó nagy update.

2016. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
55%

Előző vagyok :)

Még annyit,hogy ezt a kérdés likeolást eltörölhetnék,sztem felesleges.Az elrhetőségnél ( chat) persze csak az ismerősök láthatják egymást,hogy épp ki aktív és ki nem az. A válaszok helyett inkább a kérdést lehessen értékelni,mert szerintem mindenki saját magában eldönti,melyik válaszoló adta a legjobb választ,mert ez a pontozás nem a valóságot tükrözi. Azt azért gondolom ti sem szeretnétek,hogy ez az oldal 20 év múlva is így nézzen ki,kellenek a változások. :)

2016. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Hát amúgy tényleg jó lenne valami, én nem vagyok maradi, örülnék valami új felületnek is akár :D

Amúgy ellene vagyok, mert nem társkereső, de az ismerkedés kategória azért lenne jó, mert akkor legalább nem a többi kategóriát nyomnák tele ismerkedős kérdésekkel. Akit érdekel mehet oda, akit nem az meg nem lát egyet sem..Jó lenne tulajdonképpen :D


Hát nem tudom, amit te írtál (#3&4) az már tényleg ilyen facebook copy lenne, nem?

Direkt azért név nélküli, meg ez végülis egy fórum, akkor miért lenne jó a chat?


De amúgy a rangok a pontozás helyett tényleg jók lennének :)

Mert ennek így nem sok értelme van, mert a % nem mindig a valóságot tükrözi.. :D

2016. aug. 28. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
válaszok szerkesztése
2016. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!