Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne ez jó ötlet?

Nem lenne ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Mióta meg van szüntetve az ismerkedés topik, azóta nemigen van itt erre lehetőség, de mondjuk nem lehetne vagy nem lehetett volna egy olyat hogy mittudomén, ismerkedes.gyakorikerdesek.hu, és akkor azokat se zavarná a dolog akik erre nem kíváncsiak, akinek pedig ahhoz van kedve az odamegy, ennyi. Csak mert őszintén szólva én szerettem míg lehetett itt ismerkedni, csomó jófej emberrel tudtam beszélgetni, most meg semmi ilyet nem lehet. Tudom hogy mindenkinek tele van a töke a sok kanos barommal és az elmebeteg csajokkal (akinek nem inge...), de tényleg lenne olyan aki jókat beszélgetne, haverkodna, satöbbi, és nem hiszem hogy egyedül vagyok ezzel.

2016. okt. 10. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A társkereső felületek üzleti célú vállalkozások, azon is gondolkodj el hogyan tennéd nyereségessé a gyakoris tulajnak.
2016. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
Az a helyzet, ne haragudj, hogy ezt írom, de talán neked sem itt kéne barátokat keresned és egy virtuális világban élned. Valószínű ezért le leszek pontozva,de őszintén aki itt ismerkedik az vagy egy hatoldali dizsnó telepattanással vagy még szűz 23 évesen és azt se tudja mit cisnáljon. Nem akarok a megmondó ember sem lenni, de ez inkább arra való, hogy a sok felhasználó által úgyis lesz valaki aki hasonló szituban volt és eltudja mondani, annak mi lett a vége blabla. Éljünk emberi kapcsolatok alapján, ne pedig egy hálózaton keresztül.
2016. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne! F.
2016. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Milyen elmebeteg csajok? :P Én eddig csak kanos pasikat láttam...
2016. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én nem akarok ismerkedni, csak barátkozni szoktam. Vannak itt normális lányok is, meg férfiak is :)
2016. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is szívesen ismerkednék de sajnos elég nehézkes.A régi gyk jobb volt ilyen szempontból 27/f
2016. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1 ezen a felületen is vannak reklámok, szerintem ezt meg lehetne oldani a másikon is.


#2 egyik sem vagyok, sőt van sok haverom, talán 1-2 barátom is, de egyszerűen szeretek új embereket megismerni és akár még jól kijönni is velük, ha épp nem a meglévő haverokhoz van kedvem, egyelőre korlátozott lehetőségeim vannak mert nem sokszor tudok eljárni helyekre ahol még nem voltam hogy új emberekkel találkozhassak, de amint lesz rá jobb lehetőségem, élni fogok vele.

2016. okt. 10. 01:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kerdez-felelek oldal. Vannak ismerkeesre megfelelo oldalak.
2016. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 akár olvashatnál is, mondtam hogy egy külön oldalra gondoltam, ettől elkülönítve. Egyébként azt is leírtam hogy nem párt keresek, hanem csak szimpla ismerkedés, beszélgetésről van szó, tehát a társkereső sem opció, mellesleg minden társkeresőn a képedet is ki kell tedd, az ilyen oldalon mint a gyk, pont az a jó hogy nincs előítélet mert amíg nem egyezel meg valakivel képcserében, addig nem látod a másikat. Nem mintha olyan csúnya lennék mint a rohadalom, de szerintem jobb ha úgy kezdődik a dolog hogy nincs képed a másikról, és nem azért mert valami névtelen, arctalan zaklató lennék, hanem azért amit fentebb leírtam.
2016. okt. 10. 02:41
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben még ötletnek is feltételes módban írtad, azt is tagadó formában. Semmit nem írtál arról, hogyan lenne belőle bármi is? Így, tényleg arra vársz választ, hogy egy létre nem jövő oldal nem lenne-e jó ötlet?
2016. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!