Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek van e a gyakori...

Szerintetek van e a gyakori kérdések központi rendszerében egy program, ami megjegyzi a felhasználók kommentárjait, kérdéseit, külön-külön, és így össze tudják állítani az adott felhasználó személyiségét?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
szerintem nincs
2010. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi rendszert "látva", kb. egy perces művelet arra szűrni, hogy melyik választ melyik felhasználó írta. (Tekintve, hogy címkézve vannak a felhasználók, csak mi nem látjuk.)

Úgyhogy bármelyik olyan jogosultságú moderátor, akinek ehhez "joga" van, meg tudja csinálni, hogy listázza az adott felhasználó összes kommentjét.

2010. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom
2010. ápr. 25. 21:23
 4/7 anonim válasza:
Elvileg pedofíliára minden nem korhatáros honlapnak szűrnie kellene, úh szerintem lehetséges.
2010. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LASFASF ***** válasza:
100%
Gyerekek. Erre való az adatbázis. Egy egyszerű kóddal simán lehívják egy adott felhasználó kommentárjait. Vagy az is lehet, hogy az adminisztrációs felületben van egy ilyen funkció, ahol kattintanak kettőt, és már meg is van.
2010. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

ööö..asszem a c a helyes válasz XD

anm szerintem tuti hogy van

most is érzem h most mentenek el :S

XD

2010. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Feltételezhető, hogy az oldal adatbázison alapul így van lehetőség bármilyen lekérdezésre
2010. máj. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!